İzgaz Online Kocaeli Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kocaeli’nin pek çok ilçesine doğalgaz dağıtımını İZGAZ Doğalgaz Dağıtım A.Ş gerçekleştirmektedir. İzgaz Online işlemler menüsü üzerinden gaz açma kapama talebi, doğalgaz fatura sorgulaması ve kredi kartı ile ödeme gibi pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İzgaz Online işlemler ile sözleşme numaranızı girerek doğalgaz faturanızı hızlı bir şekilde sorgulayabilirsiniz. Fatura sorgulamasının dışındaki işlemler için kimlik bilgileriniz ile İzgaz internet şubesine üye olmanız gerekecektir. Sözleşme numaranız ile Kocaeli ve ilçeleri (Başiskele, Derince,  Gölcük, İzmit, Kandıra, Karamürsel, Kartepe, Körfez) doğalgaz faturanızı sorgulamak için tıklayın.  

İzgaz sözleşme numaranızı bilmiyorsanız sorgulamak için buraya tıklayabilir ve T.C. Kimlik numaranızı girerek sorgulama işlemini yapabilirsiniz veya eski bir İzgaz doğalgaz faturanızın üst kısmındaki abone bilgileri bölümünden temin edebilirsiniz. Öte yandan Doğalgaz faturanızı telefon yolu ile öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri için ve varsa başka soruların cevabını müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası ile öğrenebilirsiniz.  Doğalgaz Acil Durum Numarası: 187. İZGAZ Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Çağrı merkezi numarası : 444 33 41

izgaz fatura sorgulama

İnternet Bankacılığı ile İzgaz Doğalgaz Faturası Ödeme : Albaraka, Alternatifbank, Halkbank, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası, ING, Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası internet şubelerinde ödeme menüsü altından fatura ödemelerine tıklayıp İzgaz doğalgaz faturası ödemeyi seçerek internetten doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan İzgaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

İzgaz Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

İZMİT MÜŞTERİ HİZMET MERKEZİ Körfez Mahallesi Şehit Rafet Karaca Sokak No:58 (real Süpermarket hizası, Doğu Kışla Parkı çaprazı)
GÖLCÜK MÜŞTERİ HİZMET MERKEZİ  Dumlupınar Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:125 Gölcük Kocaeli
ABONELİK ÜCRETLERİ ÖDEME ŞEKLİ: Nakit, Debit Kart (Banka Hesap Kartı) veya Kredi Kartı

Puan Ver

Yorum yapın