İzmir Şifa Üniversitesi Bornova ADSM-Diş Hastanesi MHRS Online Randevu Alma, Sorgulama ve İptal Etme

MHRS Randevu sistemi ile Eski Adı Özel İzmir Şifa Üniversitesi Bornova ADSM-Diş Hastanesi olan ve Sağlık Bakanlığına Devredilerek yeni Adı İzmir Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Binası olan hastane için kolay, hızlı bir şekilde ister telefon üzerinden isterse internet üzerinden online İzmir Şifa Üniversitesi Bornova Diş Hastanesinde sunulan özel hizmetler, doktor bilgileri ve acil tedavi süreçleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. İzmir Şifa Üniversitesi Bornova ADSM güncel adres ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

İzmir Şifa Üniversitesi Bornova ADSM-Diş Hastanesi Randevu almadan muayene olabilir miyim? Randevusuz muayene olabilmek için acil servise başvurmalısınız. Ancak probleminiz İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

www.hastanerandevu.gov.tr (MHRS) ile Eski Özel İzmir Şifa Üniversitesi Bornova ADSM-Diş Hastanesi / Yeni İzmir Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Binası Hangi Yollarla Randevu Alınabilir?

  • MHRS Akıllı Telefon uygulaması, Android, IOS(iphone) ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlarda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (Apple App Store, Google Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
  • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden İzmir Şifa Üniversitesi Bornova ADSM-Diş Hastanesine randevunuzu alabilirsiniz.
  • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr),(www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
    1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
    2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Hastane E-Randevu Sistemi Online işlemler menüsü ile İzmir Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Binası doktor randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvar, Tahlil sonuçlarınızı, Röntgen, Ultrason vb sonuçlarınızı ve geçmiş raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

İzmir Bornova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bayraklı Ek Binası Online randevu sisteminde, Tedavi olmak istediğiniz sağlık kliniğini (Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Göz, Diş, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları(Doğum), Nöroloji vb..) ve İstediğiniz Doktoru (İzmir Şifa Üniversitesi Bornova ADSM-Diş Hastanesi genelindeki doktor listesini görebilirsiniz.) seçerek randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun dışında AİLE HEKİMİNDEN RANDEVU AL seçeneği ile doğrudan aile hekimi bilgilerinizi görebilir ve aile hekiminizden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap