İzmirGaz Online Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

İzmir ve İlçelerindeki Doğalgaz Dağıtım işlemini gerçekleştiren İzmirGaz Online işlemler sistemi ile doğalgaz faturanızı sorgulayabilir, kredi kartınızla ister peşin, ister taksitli olarak faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra İzmirGaz web sitesi aracılığıyla abonelik başvurusu veya iptali, arıza ihbarı gibi pek çok işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

İzmirGaz İzmir Doğalgaz Online Fatura sorgulama : İzmirGaz Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için sadece abone numarası bilgisine sahip olmanız yeterlidir. Ancak diğer İzmirGaz işlemleri için üye olmanız gerekiyor.  Üyelik formunda aboneye ait ad, soyad, T.C. Kimlik numarası ve cep telefonu numarası gibi bilgilerle İzmirGaz Online İşlemler üyesi olabilirsiniz.

izmirgaz borç sorgulama

Buradan tıklayarak abone numaranızla İzmirGaz Doğalgaz faturanızı sorgulayabilirsiniz.

Doğalgaz faturanızı telefon yolu ile öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri için ve varsa başka soruların cevabını müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası ile öğrenebilirsiniz.  Doğalgaz Acil Durum Numarası: 187. İzmirgaz Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Çağrı merkezi numarası : 0850 222 33 35

İzmirGaz İzmir Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : İzmir ve ilçelerinde (Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla) Doğalgaz faturanızı İzmirGaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek İzmirGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri  hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

İzmirGaz Doğalgaz İletişim Bilgileri : 

Genel Müdürlük Adres : 2821 Sokak No:94/F Eski Otogar Karşısı Halkapınar – İZMİR  0232 449 39 39 – SANTRAL

  • Karşıyaka Abone Merkezi Adres : Bahriye Üçok Bulvarı No:19/B Karşıyaka – İZMİR
  • Konak Abone Merkezi Adres : 858 Sok. No: 7 (Konak Tansaş Karşısı) Konak – İZMİR
  • Tire Abone Merkezi Adres : Doğan Caddesi No:4/A Cumhuriyet Mahallesi Tire – İZMİR
  • Bornova Abone Merkezi Adres : Mustafa Kemal Cad. No:90 Bornova – İZMİR
  • Gaziemir Abone Merkezi Adres : Gazi Mahallesi Önder Caddesi No:5/B Gaziemir – İZMİR
  • Üçkuyular Abone Merkezi Adres : Üçkuyular Mahallesi İnönü Caddesi no:867/A Karabağlar – İZMİR
  • Aliağa Abone Merkezi Adres : Kazım Dirik Mahallesi Atatürk Caddesi No:103/B Aliağa – İZMİR
  • Buca Abone Merkezi Adres : Vali Rahmi Bey Mah. 317 Sokak No:136-138/A Buca
  • Ödemiş Abone Merkezi Adres : Akıncılar Mah. Sakarya Sok. (Havuzlu Park) NO:10 Ödemiş
Puan Ver

Yorum yapın