Kadınlar Erkeklerde Ne Ararlar? Kriterleri Nelerdir? Neler Çekici Gelir

Kadınlar Erkeklerde Ne Arar ? Ne Görmek İster? Neden Sizi Tercih Eder?

Erkeklerin çoğu zaman çözemediği bir konudur Kadının bir erkekte ne arayacağı. Klasik bir deyim vardır ya “Abi bu kız bu adamda ne buluyor anlamıyorum!” diye. İşte ben o konudan bahsedeceğim.  Kadınlar ne ister demek istemiyorum tabi ki ama kadınlar bir erkekte ne arar onu anlatmaya çalışacağım.

Herkes istediği kişiyle sağlıklı ve güzel bir ilişki yaşamak ister ancak bu her zaman mümkün olmaz. İkna edememeler, sürekli reddedilmeler derken neden benden hoşlanmıyor? ne arıyor da bulamıyor? soruları kafanızın içinde sizi yer bitirir. Aslında bunun cevabı bir o kadar basit ve bir o kadar da karmaşık. Saçma bir cümle kurduğumu düşünüyorsanız burada kadınların erkeklerde ne aradığından bahsettiğimi unutmayın.

Genel bir kanı vardır kimi zaman doğrudur ama pek de işe yaramaz. “Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanırlar.” Bu zamanda artık bu pek mümkün değil ya da karşıdakinin neye tam olarak güldüğünü anlamanız zor bir durum.  Yapılan bir araştırmada kadınların bir erkekle uzun süreli göz temasına ve güçlü görünen kollarla birlikte bir gülümsemeyi karşı konulamaz olduğunu tespit  etmişler.

Buradaki en önemli tespit ise o an ki ruh hali ve ortam abiansının etkili olması. Eğer herşey yerli yerinde ise hemen harekete geçip bu anı değerlendirmek gerekiyor yoksa aynı durumu tekrar yaşasanız bile aynı sonucu kadın üzerinde  elde edemeyebilirsiniz.

Kadınların erkeklerde aradığı şeyi tarif etmek işte bu kadar basit. Şimdi sırayla sayıyorum : Gülümseme, Espri anlayışı, Düşünceli olma, Cömertlik, Zeka, Sevecenlik, Kendine gülebilme yeteneği, Küstah, yaramaz bir yan, Aile sevgisi, Güzel bir vücut, Kibarlık, Göz kontağını uzun tutması, Tutku, Güçlü kollar, Çocuklarla iyi anlaşmak, Pozitif olma, Takım elbise içinde iyi görünmek, Kendine güven, Geniş omuzlar, Kirli sakal..

Şimdi bu işin içinden çıkabilmek daha kolay hale geldi sanırım 🙂 Ama en azından bunların bir kaçını sağlamaya çalışmakta fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erkeği Elde Tutma, Aşık Etme Taktikleri Nelerdir? Aşık Erkek için Neler Yapılmalıdır

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles