Kahramanmaraş Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Kahramanmaraş diş hastaneleri ve ilçe devlet hastanelerinin diş polikliniklerine randevu almak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Kahramanmaraş ağız ve diş sağlığı merkezi doktor randevusunu internetten alabilirsiniz. Kahramanmaraş Merkezi hekim randevu sistemi ile geçmiş diş hekimi randevularınızı görebilir, doktorlarınızı ve randevu iptal işlemlerini yapabileceksiniz.

Kahramanmaraş ağız ve diş sağlığı merkezi, diş polikliniklerine ait randevu sistemine ister e-devlet şifreniz ile isterseniz sisteme yeni üyelik oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Kahramanmaraş ilindeki bütün diş hekimleri listesini bulabilirsiniz.

Kahramanmaraş ve İlçeleri Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu Diş hastaneleri doktorlarından veya devlet hastanelerinin diş doktorları için aşağıda belirtilen hastanelerden online randevu alabilirsiniz.

Randevu Alabileceğiniz Kahramanmaraş Diş Hastaneleri ve Diş Poliklinikleri

 • KAHRAMANMARAŞ AFŞİN DEVLET HASTANESİ
 • KAHRAMANMARAŞ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HASTANESİ
 • KAHRAMANMARAŞ ANDIRIN DEVLET HASTANESİ
 • KAHRAMANMARAŞ ÇAĞLAYANCERİT İLÇE HASTANESİ
 • KAHRAMANMARAŞ DR. SÜREYYA ADANALI GÖKSUN DEVLET HASTANESİ
 • KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
 • KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK DEVLET HASTANESİ
 • KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU DR. KEMAL BEYAZIT DEVLET HASTANESİ

Kahramanmaraş diş hastanelerinde; Diş çekimi, Diş temizleme, Apse tedavisi, Kanal tedavisi, Dolgu işlemleri, Protez, Cron kaplama işlemleri gibi pek çok işlemi diş hastanesinin imkanları dahilinde yaptırabilmeniz mümkün.

Kahramanmaraş diş hastanelerinde randevusuz işlem yapabilmek için acil servise başvurmanız gerekmektedir.

Kahramanmaraş Diş Hastaneleri

Kahramanmaraş Diş Hastaneleri MHRS Randevusu Nasıl Alınır?

 • MHRS Akıllı Telefon Uygulamaları, Android, IOS işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile : ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Diş Hastanesi seçeneğini seçerek randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Çanakkale Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Kahramanmaraş Diş Hastanesi E-Randevu Sistemi üyelik ile veya E-Devlet Şifreniz ile Muayene randevusu almak için “mhrs.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz. 

Laboratuvarda yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını, aldığınız raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Kahramanmaraş ilinde istediğiniz ilçedeki diş Hastanesi seçeneğini seçtiğinizde Çocuk Diş Polikliniği veya Genel diş polikliniği seçiminizi yapmanız gerekir. Daha sonra İstediğiniz doktoru (Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi genelindeki bütün diş hekimlerini görebilirsiniz.) seçerek randevu tarihinizi belirleyebilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles