Kahramanmaraş KASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Kahramanmaraş ve İlçeleri Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu KASKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Kahramanmaraş ve ilçeleri KASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Kahramanmaraş KASKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için KASKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Kahramanmaraş su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa KASKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kahramanmaraş ve ilçeleri Afşin, Andırın, Çağlayancerit, Dulkadiroğlu, Ekinözü, Elbistan, Göksun, Nurhak, Onikişubat, Pazarcık, Türkoğlu KASKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer KASKİ Kahramanmaraş web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Kahramanmaraş KASKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

KASKİ Kahramanmaraş Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın