Kalıcı Dolgun Dudaklar İçin “Permalip” Dudak Dolgunlaştırma

Dudak Dolgunlaştırma için çözümler

Çok fazla üzerine konuşulmasa da dudaklar hem erkek hem kadın için büyük öneme sahiptir. Pek çok kadın dolgun dudaklara sahip olmak ister ancak yaratılıştan gelene çare yoktu. Teknoloji ile çözümlerin de gelişmesiyle birlikte pek çok yöntem sayesinde artık ince ve gösterişsiz dudaklara veda edebilirsiniz. Dudak dolgunlaştırmak artık o kadar zor değil.

reklamlar

Dudak dolgunlaştırmada estetik metodlar gelişerek kalıcı boyutta olabilmeye başladı. Dudağa dolgu yapılarak kalıcı bir dudak dolgunluğuna sahip olabiliyorsunuz.

Dudak Dolgunlaştırmak İçin Ne Yapmalıyım? Hangi Yöntem Daha Sağlıklı

Son zamanlarda en çok rağbet gören dudak dolgunlaştırma metodundan bahsedeceğiz. Bu metodun adı “Permalip”. Eski yöntemlere göre son derece başarılı olan permalip dudak dolgunlaştırma yöntemi sayesinde düşük maliyetlerle dolgun dudaklara sahip olmanız hayal olmaktan çıkıyor.

Geçici dudak dolgunlaştırma operasyonlarının pek çok dezavantajları bulunuyordu. özellikle de boyutu istendiği şekilde tutturamama, yer yer alerjik reaksiyonlar gibi.

Permalip dudak dolgunlaştırma metodu ise ölçüsü zaman içerisinde değişmez, kapsül durumunda enjekte edildiği için alerjik reaksiyonlara sebep olmaz ve istediğiniz zaman çıkarttırabilmeniz mümkün.

Permalip Dudak Dolgunlaştırma Yöntemi Nasıl Uygulanıyor?

Permalip işlemi öncesinde dudağa yerleştirilmesi gereken implantların ebatlarının ölçülmesi gerekiyor. Daha sonra dudak bölgesi uyuşturularak ufak bir cerrahi müdahale ile alt ve üst dudağa istediğiniz dudak dolgusu yerleştiriliyor.  İyileşme süresi iki gün kadar kısa. Pek çok ünlü permalip yöntemini kullanarak kalıcı dudak dolgunluğuna ulaşmıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bacakları Diri ve Canlı Tutmak İçin Uygulanan Yöntemler

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles