KarGaz Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Kastamonu, Karabük, Çankırı, Çerkeş, Gerede, Korgun, Kurşunlu, Safranbolu, Seydiler ve Tosya bölgelerinde KarGaz Doğal Gaz Dağıtım A.Ş firmasından hizmet alan doğalgaz aboneleri KarGaz firmasına ait online işlemler sistemi üzerinden doğalgaz faturası sorgulama, doğalgaz abonelik başvurusu, Abone Numarası Sorgulama, Doğal Gaz Kapama Başvurusu gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ayrıca doğalgaz fatura borçlarınızı kredi kartınız ile KarGaz online ödeme sistemi ile internetten ödeyebilirler. Doğalgaz faturasını taksitli ödeme işlemleri hakkında da konunun devamında bilgi bulabilirsiniz.

KarGaz Doğalgaz Fatura Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?

 

KarGaz Kastamonu, Karabük, Çankırı, Çerkeş, Gerede, Korgun, Kurşunlu, Safranbolu, Seydiler ve Tosya bölgelerindeki doğalgaz aboneleri faturalarını online işlemler sayfasından ödemek için abone numaranızı biliyor olmanız gerekmektedir. KarGaz doğalgaz faturanızı internetten ödemek için buraya tıklayınız. Fatura Sorgulama ekranı ile sadece fatura borçlarınıza ulaşabilirsiniz. Fatura tutarı haricinde çeşitli borçlar ve Hukuk Müşavirliği’ndeki borçlar bu ekranda yansımamaktadır.

İnternet Bankacılığı ile KarGaz Doğalgaz Faturası Ödeme : Albaraka, Alternatifbank, Halkbank, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası, ING, Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası internet şubelerinde ödeme menüsü altından fatura ödemelerine tıklayıp doğalgaz faturası ödemeyi seçerek internetten doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan KarGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

KarGaz Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

KarGaz Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  KarGaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 0 187 arayarak KarGaz Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgileri ve KarGaz doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • KarGaz Çankırı Adres Bilgileri: Cumhuriyet Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No:24 ÇANKIRI Merkez/Çankırı
  • KarGaz Çerkeş Adres Bilgileri: İdris Mah. Eski Tuz Pazarı Cad. Türkdemirler İşhanı Kat 2/3 Çerkeş/Çankırı
  • KarGaz Gerede Adres Bilgileri: Demirciler Mh. Fevzi Paşa Cd. Yenicami İş Hanı No:1 Gerede – BOLU Gerede/Bolu
  • KarGaz Karabük Adres Bilgileri: Hürriyet Mh. Zonguldak Cd. Tüccarlar Koop. Kat:1 No:124 Merkez – KARABÜK Merkez/Karabük
  • KarGaz Kastamonu Adres Bilgileri: Cebrail Mh. İhsan Ozanoğlu Sk. No:4 Merkez – KASTAMONU Merkez/Kastamonu
  • KarGaz Korgun Adres Bilgileri: Uludağ Mah. Oluk Küme Mevki No: 7 Korgun – Çankırı Korgun/Çankırı
  • KarGaz Kurşunlu Adres Bilgileri: Hasan Ceylan Cd. No:2 Kurşunlu – ÇANKIRI Kurşunlu/Çankırı
  • KarGaz Safranbolu Adres Bilgileri: Yeni Mh. Adnan Menderes Bulv. Ana İş Mkz. No:2 Kat:3 Safranbolu – KARABÜK Safranbolu/Karabük
  • KarGaz Seydiler Adres Bilgileri: İnebolu Yolu Üzeri Ağalı Kavşağı Mevki Seydiler – Kastamonu Seydiler/Kastamonu
  • KarGaz Tosya Adres Bilgileri: Kargı Mh. Havuzaltı Sk. No:6/A Tosya – KASTAMONU Tosya/Kastamonu
Puan Ver

Yorum yapın