Kars Ardahan KARGAZ Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kars, Ardahan merkez ve ilçelerine (Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz,  Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof) Doğalgaz dağıtımı yapan Kargaz Doğalgaz Fatura Borcu sorgulama ve kredi kartı ile peşin veya taksitli ödeme işlemleri nasıl yapılır? Kargaz online işlemler menüsü ile abonelik, gaz açma-kapama, Kargaz doğalgaz arıza ihbar gibi pek çok işlemi Kargaz web sitesi üzerinden yapabilmeniz mümkün.

Kargaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş Faaliyet Bölgesi :

  • Kars : Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz
  • Ardahan : Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof

Kargaz Doğalgaz Kars, Ardahan Fatura Borcu Nasıl Sorgulanır? Kars, Ardahan merkez ve ilçeleri (Akyaka, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim, Susuz,  Çıldır, Damal, Göle, Hanak, Posof) Kargaz doğalgaz faturanızı sorgulamak için buraya tıkladığınızda Kargaz online işlemler sayfasına yönleneceksiniz. Karşınıza aşağıdaki ekranda göreceğiniz sayfa gelecek.

Burada Abone/Tesisat numaranızı girerek güncel ve geçmiş dönemlere ait Kargaz doğalgaz faturalarınızı görüntüleyebileceksiniz.

Kars, Ardahan Kargaz Doğalgaz Faturası Online Ödeme : Kargaz web sitesi fatura ödeme hizmeti vermiyor. Kargaz doğalgaz faturanızı online ödemek için Kargaz anlaşmalı bankaların İnternet bankacılığı sistemini kullanmanız gerekmektedir.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” yazımızı inceleyerek internet bankacılığı kullanmaya gerek kalmadan sadece kredi kartı ile Kargaz Kars, Ardahan Doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

Kargaz Kars, Ardahan Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve dağıtım firmasının talepleri doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Kargaz Doğalgaz A.Ş Adres/İletişim Bilgileri  : KARGAZ, Kars Ardahan Doğal Gaz Dağ. Paz. Taah. San. ve Tic. Ltd.Şti.

KARS MERKEZ Adres : Ortakapı Mah. Şehit Yusufbey Cad. No:27 Merkez/KARS
Telefon : 0(474) 212 92 29
Telefon : 0(474) 212 92 30
Fax : 0(474) 212 92 34
E-Posta : info@kargazdagitim.com.tr

Puan Ver

Yorum yapın