Kayseri KASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ) Kayseri ve İlçeleri Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Özvatan, İncesu KASKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Kayseri ve ilçeleri KASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Kayseri KASKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için KASKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Kayseri su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa KASKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.kayseri su faturası ödeme

Kayseri ve ilçeleri Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Özvatan, İncesu KASKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer KASKİ Kayseri web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Kayseri KASKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

KASKİ Kayseri Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın