KayseriGaz Online Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Kayseri Şehir merkezi ve ilçelerinde (Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Özvatan, İncesu) doğalgaz dağıtımı işlemini yürüten KayseriGaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş faturalarını internet üzerinden online sistem ile sorgulayabilir ve yazımızda bahsedeceğimiz KayseriGaz Doğalgaz online kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

KayseriGaz Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için üye olmanız ve KayseriGaz aboneliğinize ait abone/tesisat numarasına ihtiyacınız olacak. Bu bilgilere sahipseniz veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak KayseriGaz doğalgaz borcusorgulama işlemini yapabilirsiniz. Online hizmetler uygulaması ile internet üzerinden borç bilgilerinizi görebilir, geçmiş fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
KAYSERIGAZ online hizmetlerden yararlanmak ücretsiz olup, kurumumuzun internet sitesi üzerinden kayıt formunu doldurmanız yeterlidir. Eğer kurumumuza ait online hizmet kullanım kaydınız mevcut ise bu hizmetlerden yararlanmak için lütfen kullanıcı adı ve şifrenizi giriniz.

kayserigaz fatura sorgulama

Ayrıca KayseriGaz Doğalgaz faturanız hakkındaki bilgileri  telefon yolu ile öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri için 444 5 429 nolu KayseriGaz Müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

KayseriGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Kayseri Şehir merkezi ve ilçelerinde (Akkışla, Bünyan, Develi, Felahiye, Hacılar, Kocasinan, Melikgazi, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Sarız, Talas, Tomarza, Yahyalı, Yeşilhisar, Özvatan, İncesu) Doğalgaz faturanızı KayseriGaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek KayseriGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri  hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

KAYSERİGAZ GENEL MÜDÜRLÜK BİNASI Yeni Mahalle , Mustafa Kemal Paşa Bulvarı ,5. Cadde No:61 ,PK:38090 Kocasinan / Kayseri
Çözüm Noktası: 444 5 429
Santral : 0 352 207 20 00

Puan Ver

Yorum yapın