KırGaz Kırıkkale-Kırşehir Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Kırıkkale, Kırşehir bölgelerinde KırGaz Doğalgaz Dağıtım Pazarlama Tic. A.Ş firmasından hizmet alan doğalgaz aboneleri Kırgaz firmasının internet sitesi üzerinden doğalgaz faturası sorgulama, fatura hesaplama, Kırşehir doğalgaz randevu ve Kırşehir doğalgaz randevu alma gibi işlemleri yapabilir.

Doğalgaz fatura borçlarını kredi kartı ile internetten ödeyebilirler. Bununla birlikte doğalgaz faturasını taksitli ödeme işlemleri hakkında da konunun devamında bilgi bulabileceksiniz.

Kırgaz Doğalgaz Dağıtım Pazarlama Tic. A.Ş firmasının doğalgaz hizmeti götürdüğü bölgeler : Kırıkkale, Kırşehir, Yahşihan, Hacılar, Bahşılı, Hasandede 

Kırgaz Doğalgaz Fatura Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?

Kırgaz doğalgaz dağıtım firmasının resmi internet sitesinden Kırgaz Doğalgaz Fatura sorgulaması ve borç bilgilerinizi “Abone Numarası” aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Eğer Kırgaz Anobe Numarası bilmiyorsanız T.C kimlik numaranız ile Kırgaz Abone numaranızı öğrenebilirsiniz ve ondan sonra fatura sorgulaması yapabilirsiniz.

Kırıkkale, Kırşehir, Yahşihan, Hacılar, Bahşılı, Hasandede bölgelerine ait doğalgaz faturalarınız sorgulamak ve ödemek için buraya tıklayınız.

İnternet Bankacılığı ile Kırgaz Doğalgaz Faturası Ödeme : Albaraka, Alternatifbank, Halkbank, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası, ING, Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası internet şubelerinde ödeme menüsü altından fatura ödemelerine tıklayıp doğalgaz faturası ödemeyi seçerek internetten doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan Kırgaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kırgaz Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Kırgaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Kırgaz Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası Kırıkkale (0318) 224 06 46Kırşehir (0386) 212 84 84 arayarak Kırgaz Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgileri ve Kırgaz Kırıkkale ve Kırşehir doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Kırıkkale Kırgaz Merkez Adres ve İletişim Bilgileri: Kurtulus Mahallesi, Ahılı Caddesi No. 3 KIRIKKALE Tel: 0318 224 06 46 – 0318 224 73 06 – 0318 218 61 61
  • Kırşehir Kırgaz Merkez Adres ve İletişim Bilgileri: Medrese mah.91sk. No : 6/A KIRSEHIR Tel: 0386 212 84 84 – 0386 213 88 65 – 0386 212 80 59
Puan Ver

Yorum yapın