Kırılan Kalp Nasıl Tamir Edilir? Kendinizi Nasıl Affettirebilirsiniz

Kalp kıranlar genellikle sonradan büyük pişmanlık içerisinde girerler ve hatta öyle bir kırmışlardır ki karşısındakinin kalbini tamir edilemeyeceğini düşünürler. Ancak hata insanlar içindir ve elbet kırılan kalbi onarmanın, onun gönlünü almanın bir yolu muhakkak vardır.

Birinin sevgisini ilgisini kazanmak, dost, sevgili, arkadaş kazanmak oldukça zor şeylerdir ancak bir kalbi kırmak sadece ağızdan çıkacak bir cümleye bakar. Kalp hassastır, alıngandır ve de gururludur yerine göre.

Onu geri kazanmak tabi ki kolay olmayacak. Aşağıdaki yazdıklarım ilk kez kalbini kırdıysanız geçerli olabilir ama defalarca kırıp, defalarca affedilip tekrar kalp kırıyorsanız işiniz biraz daha zor.

Kırılan bir kalbi yeniden kazanmak için öncelikle yapmanız gereken hatanızı ve yanlışınızı kabul etmeniz ve bunu kalbini kırdığınız kişiye söylemeniz ve hatta imkan varsa göstermenizdir.

Af dilemek de bir erdemdir. utanmadan çekinmeden kalbini kırdığınız insandan af dileyin ve hatta affetmenin de bir erdem olduğunu ona ima edin. size bir şans daha vermesini isteyin.

Sizi bir kaç kez reddedecektir bunu görmezden gelerek, gurur yapmayarak tekrar tekrar gönlünü almaya çalışın.

Küçük hediyelere bol bol başvurun. küçük hediyeler sizi hatırlamasına, sizin hakkında düşünürken az da olsa bir tebessüme sebep olabilir.

Bu yazdıklarımız etkili olmadıysa ve sonuç sürekli olumsuzsa ona zaman vermelisiniz. İnsan beyni kötü anıları, acıları bir süre sonra daha arka plana iter. O zaman tekrar şansınızı deneyebilirsiniz.

Kalp kırmamanız dileğiyle..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Unutmak Nedir ? Nasıl Unutulur?

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles