Bir Kızın Bakire Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır? Sevgilim bakire mi?

Bir kızın yada sevgilimin bakire olup olmadığını nasıl anlarım, sevgilim bakire mi, bakire kız nasıl anlaşılır? gibi sorular tehlikeli sorulardır. Cevap doğru da olsa yalan da olsa sonucunda ilişkinize zarar verir. Siz bitirmeseniz bile sevgiliniz ilişkiyi bitirmek isteyebilir.

Güven sorunu artık iyice yaygınlaştığı bugünlerde başladığınız ilişkilerde de aklınıza pek çok soru takılabiliyor. Her ilişki güven üzerine inşa edilmelidir. Eğer güvensizlik problemi yaşıyorsanız sağlıklı bir ilişkinizin olduğu söylenemez.

Aslında flört aşamasında, kaçma kovalama aşamalarında, heyecanlı kısımlardan geçip sevgili olma evresine kadar bunlardan hiç birini düşünmezsiniz. Ta ki artık “sen benim sevgilimsin” diyene kadar.

Bu Sorunun Cevabını Neden Arıyorsunuz?

Konudaki kilit mesele aslında sizin bu sorunun cevabını neden bulmaya çalıştığınızdır. Şüphelendiğiniz bir durum vardır ya da geçmiş cinsel tecrübeleriniz, çevrenizdekilerin yaşadığı olaylar sizi olumsuz yönde etkiliyordur. Diğer bir seçenek ise paranoyak bir kişiliğe sahip olmaktır.

Bazı insanlarda ise sevgilisinin bu konuda yalan söylüyor olma ihtimalini düşünmek bile ruhsal bozukluk derecesine varan bir takıntı oluşturabilmektedir. Bakirelik konusunda yalan söylüyor olabilir mi? Sevgilimin daha önce başkasıyla ilişkisi olmuş mudur?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vajinismusu Yenenler! Vajinismusu Kendiniz Yenebilirsiniz.
kız arkadaşımın bakire olup olmadığı

Sevgilimin Bakire Olduğunu veya Olmadığını Nasıl Anlarım? Yolları, Yöntemleri

Bakire Olup Olmadığını Sorabilir miyim?

Doğrudan karşısına geçip bakire olup olmadığını sorabilirsiniz. Ancak burada sevgilinizin yaşam tarzı, inancı veya çekingen olup olmaması gibi pek çok duruma göre size dürüst bir cevap verebilir veya bu soruyu kişilik haklarına saldırı, kendisine bir hakaret kabul edebilir.

Bakirelik konusunda eğer katı düşünceleriniz varsa yani bakire olmaması durumunda ilişkiyi sürdürmeyecekseniz, ilişkinizi ilerletip evlenmemeyi düşünüyorsanız bir şekilde en başında bu konu kibar bir dille gündeme getirmeyi deneyebilirsiniz. Doğrudan sormak yerine kendinizden bahsederken bu konudaki düşüncelerinize de ufaktan bir dokunursunuz ve karşınızdaki sizin ilişkiden beklentilerinizi anlayacaktır.

Aksi taktirde doğrudan bir soru sormanız çok doğru bir davranış olmayacaktır. Kişinin sadece kendini ve özel alanlarını ilgilendiren bir konudur. Bu soruyu soran kişinin nasıl bir tepki vereceğini tahmin ederse eğer kaybetme korkusu ile size tam olarak doğru cevabı verip vermemesi de bir başka olasılıktır.

Güvensizlik sorunu yaşıyorsanız eğer sizin aklınızda hali hazırda bir şüphe var ve onun ne söylediğini de çok umursayacağınızı düşünmüyorum. Doğru da söylese, yalan da söylese inanmama ihtimaliniz yüksek. O yüzden sevgilinizin bakire olup olmadığını sorma kısmını doğrudan elemeniz gerek.

Bakire Kız Nasıl Anlaşılır?

Bakireliği şu yöntemlerle anlarsınız, bu yöntemlerle anlarsınız diyerek ihtimaller üzerinden sonuçlara gidersek masum bir insanın canını yakmanız, onu üzmeniz kuvvetle muhtemeldir.

Bir kızın bakire olduğu ancak bir jinekolog yardımıyla veya cinsel ilişkiye girdiğinizde belli olur. Tabi ki karşısına bir jinekolog gibi geçerek kendi gözünüzle kızlık zarını görmek isterseniz o başka bir durum. Başka türlü her yöntem doğruluk ihtimali bile olsa sebepsiz yere ilişkinize zarar vermek, ilişkinizi bitirmek gibi sonuçlar doğurabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Öpüşmek Nedir? Ne Anlama Gelir?

Jinekolog yoluyla da bir bakireliğin ispat edilmesi hiç uygun görülmeyen, kişilik haklarına saldırı niteliğinde bir olaydır. Sakın bunu denemeyin.

Bakirelik, Kızlık Zarı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sevgilim bakire mi değil mi? demeden önce bazı kadınlarda doğuştan gelen kızlık zarı durumları olduğunu da bilmek gerekir.

  • Kızlık zarı doğuştan hiç olmamış olabilir.
  • Çok esnek bir kızlık zarına sahip olabilir. İlişkiye girdiğinizde kanama yapmaz.
  • Geçirmiş olabileceği ve hatta çocukluk döneminde kendisinin bile hatırlamayacağı kazalar nedeniyle kızlık zarı zarar görmüş olabilir.

Bir değişik ihtimal de bilgisiz bir şekilde yaptığı mastürbasyon ile kendi kızlık zarına kendisi yanlışlıkla zarar vermiş de olabilir.

Kızlık Zarı Tamir Edilebilir mi?

Bu konuda profesyonel bir destek alınarak kızlık zarı dikimi gibi estetik operasyonlar söz konusu olabilmektedir.

ÇIKAN SONUÇ

1 – BAKİRE OLMASA BİLE HİÇ KİMSE İLE BİR İLİŞKİ YAŞAMAMIŞ OLABİLİR

Yukarıda belirttiğimiz üzere doğuştan veya masumane sebeplerden dolayı kızlık zarı olmayabilir.

2- BAKİRE OLABİLİR AMA PEK ÇOK ŞEKİLDE İLİŞKİ YAŞAMIŞ OLABİLİR

Bakirelik bu konuda bir ölçü değildir. Bekaret bacak arasındaki bir olay değil kişinin zihnindeki bir durumdur. Sevgilinizin kişiliği, dürüstlüğü her zaman en iyi ölçüdür.

Yazının hepsini okuduysanız eğer sevgilim bakire mi?, sevgilimin bakire olup olmadığını nasıl anlarım? sorularına vereceğiniz her cevap yanlış çıkma ihtimali yüksek olan cevaplardır. Kesin bir sonuca varamazsınız.

bakirelik paranoyası

Sizi Neler Şüpheye Düşürdü?

Kız arkadaşım cinsellik hakkında, Seks hakkında her şeyi biliyor. Daha önce yaşamış mıdır?

Bilmeyen kaldı mı? Televizyonlar bile artık bu konuda bilgi verirken elimizde sürekli telefon ve internet imkanları ile her konuda en ince detayına kadar kişi bilgi sahibi olabilir. Cinsel içerikli videolar izleyerek mastürbasyon yapmak da buna dahil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En Sevilen İdeal Meme Şekli ve Ölçüsü Nedir?

Geçmiş İlişkilerinizden Öğrendikleriniz

Geçmişte yaşadığınız ilişkiler nedeniyle sürekli olarak bu şüpheye kapılan, paranoya derecesinde ciddi takıntı oluşturan insanlar vardır.

Daha önce olan bir sevgiliniz veya şu anki sevgiliniz size güvendikten sonra sizinle cinsel yakınlaşma yaşaması, öpüşmek, dokunmak ve hatta belki daha ileri seviyelerde bir yakınlaşmaya girmeniz sizin aklınızda şu soru işaretini oluşturacaktır. Benimle cinsel ilişkiye girdiğine göre daha önce başkasıyla da girmiştir, beni öptüyse başkasını da öpmüştür.

Beyninizin size hazırladığı bu tuzağa düşmemenizi öneririm.

Diyelim ki kız arkadaşınız bakire olduğunu size ispatladı. Siz şüphe duyan, karşısındakine tam olarak güvenmeyen biri olarak bir sonraki adımınız hemen arkasından gelecektir.

Bekarete dokunmadan sadece temas yoluyla girilen ilişkiler, veya anal ilişkiler de kızlık zarının korunmasını sağlar ancak karşınızdaki insana güvenmiyorsanız bu sefer bir kızın anal ilişkiye girip girmediği nasıl anlaşılır? sürtünme yoluyla ilişkiye girip girmediği nasıl anlaşılır? sorularının cevaplarını aramaya başlayacaksınız.

Konu bununla da kalmaz daha önce bir başkasına çıplak fotoğraf, video vb. gönderdi mi? diye sormaya başlarsınız.

GÜVEN, GÜVEN, GÜVEN…

Güvenmiyorsanız ilişkinizi sürdürmenizin hiç bir anlamı yok. Sevgilinizin ağzından çıkan söze güvenmeniz gerekir. Aklınızdaki sorular ömrünüz boyunca bitmeyecek, ağzınızdan çıkan sözler kötüleşmeye devam edecek, ilişkinizdeki saygı tamamen yok olacaktır.

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles