Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi MHRS Online Randevu Alma, Sorgulama ve İptal Etme

MHRS Randevu sistemi ile Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi Muayenesi için telefonla veya internetten randevu alabilir, eğer isterseniz randevu iptal ve sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi Adres/Ulaşım ve Telefon Numarası bilgilerini sizlerle paylaşacağız. E-Nabız Sistemi ile Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi geçmiş muayene/reçete bilgileri sorgulama, laboratuvar/tahlil sonuçları sorgulama ve görüntüleme işlemleri yapılabilmektedir.

Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi Randevu almadan muayene olabilir miyim? Randevusuz muayene olabilmek için acil servise başvurmalısınız. Ancak probleminiz İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi Ulaşım/Adres ve Telefon Numarası Bilgileri : 

 • Ana Bina Adres :yenişehir Mah.Hastane Cad. 42060 Selçuklu / Konya Tel.3322354205
 • Telefon Numarası :3322354205
 • Nakipoğlu Semt Polikliniği :Yaran Sokak No 5 42030 Karatay Konya Tel.3322354205 (Not Eski Özel Nakipoğlu Hastanesi)
 • Bosna Hersek Semt Polikliniği :Bosna Hersek Mahallesi Mesaj Caddesi No 17/e 42250 selçuklu konya tel 3322410077

www.hastanerandevu.gov.tr (MHRS) ile Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi Hangi Yollarla Randevu Alınabilir?

 • MHRS Akıllı Telefon uygulaması, Android, IOS(iphone) ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlarda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (Apple App Store, Google Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi seçeneğini seçerek randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr),(www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Hastane E-Randevu Sistemi Online işlemler menüsü ile Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi doktor randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvar, Tahlil sonuçlarınızı, Röntgen, Ultrason vb sonuçlarınızı ve geçmiş raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi Online randevu sisteminde, Tedavi olmak istediğiniz sağlık kliniğini (Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Göz, Diş, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları(Doğum), Nöroloji vb..) ve İstediğiniz Doktoru (Konya Faruk Sükan Doğum Ve Çocuk Bakımevi genelindeki doktor listesini görebilirsiniz.) seçerek randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun dışında AİLE HEKİMİNDEN RANDEVU AL seçeneği ile doğrudan aile hekimi bilgilerinizi görebilir ve aile hekiminizden randevunuzu alabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın