Kredi Kartları Puanlarınızı Kullanabileceğiniz Güncel Alışveriş Siteleri ve Mağazalar Listesi

Harcamalarımdan kazandığım Kredi kartı puanlarımı hangi mağazalarda, marketlerde kullanabilirim? Kredi kartı puanlarımı internetten alışverişte, alışveriş sitelerinde kullanabilir miyim? kazandığım puanlar hangi alışveriş sitelerinde geçerli? Kazandığım puanlarla nerede alışveriş yapabilirim? Puan ile akaryakıt nerelerden alabilirim ? Uçak bileti alabilir miyim?

Kredi kartlarıyla alışveriş yaparak kazanılan puanları alışverişlerinizde para yerine kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız kredi kartı ile alışveriş yaptığınız mağaza, market vb. kullandığınız kredi kartı üyesi ise iki yada üç kat daha fazla puanlar kazanabilirsiniz.

reklamlar

Ancak bazı banka kredi kartı türlerinde puanları kullanabileceğiniz, anlaşmalı yerler bir türlü bulunamadığından dolayı kartınızda kalır ve belirli bir zaman silinir. Kredi kartınızdaki para yerine geçen puanları nerelerde kullanabileceğiniz konusunda bir liste hazırladık.

Kredi Kartınıza ait puan türüne göre aşağıdaki listeden hangi mağazalardan, marketlerden ve internet sitelerinden kredi kartı puanınız ile alışveriş yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  AKBANK Kredi Kartı Aidat İadesi Nasıl Yapılır? AKBANK Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Related Articles

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles