LG Akıllı Telefon Garanti Durumu Sorgulama ve Servis Noktaları

LG Cep Telefonu Garantisi Devam Ediyor Mu? LG Akıllı Telefon Yetkili Servis ve Garanti Sorgulama

Lg cep telefonu alanında  çok fazla kullanıcı sayısına ulaştı. Lg optimus serisi ile birlikte G2, L7 derken yeni modelleriyle ve yeni özellikleriyle göz doldurmaya devam ediyor.

Ancak Lg cep telefonlarının kullanımındaki artış ile birlikte lg akıllı telefonların “arıza durumlarında teknik destek”, “yetkili servis” ve garanti servisleri konusu da ön plana çıkmaya başladı. Lg cep telefonlarının “garanti süresinin devam edip etmediği”, hangi arızaların garanti kapsamında olup olmadığı, Lg telefonların garantili veya garantisiz olarak lg yetkili servislerinde onarılması ve servis durumunun internetten öğrenilmesi gibi konuları sizlerle paylaşacağız.

Lg cep telefonunuzun garanti süresinin devam edip etmediğini sorgulayabilmek için cep telefonunuzun IMEI numarasını biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer Lg cep telefonunuzun imei numarasını bilmiyorsanız “imei numarasını sorgulamak” için telefonunuzun ana ekranında *#06# tuşlayınız. Karşınıza cep telefonunuzun imei numarası gelecektir. Bunu bir yere not ediniz.

Lg cep telefonları ve akıllı telefonlar için sizin bulunduğunuz bölgeye en yakın Lg Yetkili (garanti) Servisleri Sorgulamak için Tıklayın

LG Cep telefonu ve akıllı telefonunuzun garanti durumunu sorgulamak için Lg Çağrı Merkezi 7 gün, 24 saat
buradan tıklayarak   öğrenebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın