Malatya MASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Malatya ve İlçeleri Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan, Yeşilyurt MASKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Malatya ve ilçeleri MASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Malatya MASKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için MASKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Malatya su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa MASKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Malatya ve ilçeleri Akçadağ, Arapgir, Arguvan, Battalgazi, Darende, Doğanşehir, Doğanyol, Hekimhan, Kale, Kuluncak, Pütürge, Yazıhan, Yeşilyurt MASKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer MASKİ Malatya web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Malatya MASKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

MASKİ Malatya Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın