Mardin MARSU Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Mardin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MARSU) Mardin ve İlçeleri Artuklu, Dargeçit, Derik, Ömerli, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Savur, Nusaybin, Yeşilli MARSU Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Mardin ve ilçeleri MARSU Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Mardin MARSU Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için MARSU abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Mardin su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa MARSU web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.mardin marsu fatura ödeme

Mardin ve ilçeleri Artuklu, Dargeçit, Derik, Ömerli, Kızıltepe, Mazıdağı, Midyat, Savur, Nusaybin, Yeşilli MARSU Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer MARSU Mardin web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Mardin MARSU faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

MARSU Mardin Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın