Mersin MESKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Mersin ve İlçeleri Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir MESKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Mersin ve ilçeleri MESKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Mersin MESKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için MESKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Mersin su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa MESKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.MERSİN SU FATURASI

Mersin ve ilçeleri Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir MESKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer MESKİ Mersin web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Mersin MESKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

MESKİ Mersin Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın