Neden Kız Arkadaş Bulamıyorum? Hangi Özelliklere Sahip Olmam Gerekli

Pek çok erkek kız arkadaş bulamama sorununu yaşamaktan şikayetçi ve bu konuda çözüm arayışı içinde. Peki neden kız arkadaş bulamıyorsunuz? Sorun nerede?  Yakışıklı olmam ya da olmamak kız arkadaş bulmada etkili mi? Kız arkadaş bulma yolları nelerdir?

Kız arkadaş edinememe nedenlerini sizler için paylaşacağım. Pek çok maddede kendinizden bir parça bulacaksınız ve hemen bunu düzeltme yoluna gitmelisiniz. Normal şartlarda sevgili bulmak, kız arkadaş edinmek çok zor değil ancak bazı yaşantı tarzları, yetişme tarzları, üslup ve davranışlar siz farkında olmadan kız arkadaş edinmenizi engelliyor olabilir.

Cinsellik düşkünü müsünüz ?

Cinsellik düşkünü olmanız kız arkadaş bulamamanıza doğrudan etki eden bir faktördür. Karşı cins de aynı isteğe sahip olabilir ancak sizin bu konuda istekli tavrınız daha merhaba bile demeden karşı taraftan anlaşılacaktır.  Tanışmayı planladığınız kıza karşı cinsel isteklerinizin daha ağır basması gerek duruşunuz, gerek bakışınızdan ve pek çok istemsiz hareketinizden dolayı karşı taraftan anlaşılacaktır. Siz her ne kadar fark edilmediğini düşünseniz de  yanıldığınızı anlamanız geç olmayacaktır. “Beni yiyecek gibi bakıyor” deyimi de buradan geliyor aslında.  Çözüm olarak cinsel problemlerinizi bir şekilde çözerek  kız arkadaş edinme çabasına girmeniz gerekiyor. Sohbet, yeni insanlar tanıma, vb. amaçları öncelikli olmalıdır.

Para ile Aranız Nasıl ? Cimri veya Bonkör olmak Nasıl Etki Yaratır?

Genel bir inanış kadınların parası olan erkekleri tercih ettikleri düşüncesidir. Aslında bir anlamda doğru bir tespit çünkü etkilemeye çalıştığınız kız paraya çok fazla değer veren veya parayı seven biriyse onu etkilemekte şüphesiz başarılı olacaksınızdır. Ancak pek çok kız sadece para değil kendisini güvende hissettirecek erkeği tercih eder. Yani iş hayatında, okul hayatında, sosyal ortamında başarılı bir erkeği tercih edecektir.  Cimri olmanız karşı cinste nasıl olumsuz bir etki yaratıyorsa aynı şekilde bonkör olmanız da aynı olumsuz etkiyi yaratacaktır. Savruk, plansız ve düzensiz bir insan olduğunuz izlenimini oluşturacaktır.  Şüphesiz para bir silahtır ama doğru yerde doğru şekilde kullanırsanız fayda sağlar.

Dış Görünüşünüze Önem Veriyor musunuz ?

Bakımlı olmak, makyajdan ziyade giydiğiniz çok kötü bir elbise bile olsa ütüsü, şekli ve duruşuyla düzenli, tertipli görünüm vermelidir. Elbise seçiminde yine vücut şeklinize uygun kıyafeti seçmeniz gerekir.Kız arkadaş edinebilmek için dış görünüşün kesinlikle iyi olması gerekir. Bayanlar yanlarında taşıdıkları çantanın bile elbisesine uygun olması için gerektiğinde elbiselerini değiştirdiğini düşünürseniz bu konu üzerine fazla düşünmeye gerek yok.

Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden gerçekten hoşlanır mı? Güldürebiliyor musunuz?

Burada aslında bir tuzak bulunuyor. Kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden hoşlanmazlar ancak onunla eğlenirler. Bir sevgili olarak yanlarında tercih etmeleri başka sebeplerden dolayı olacaktır ama kesinlikle beni güldürüyor diye değildir. Keza kadınlar kendilerini güldüren erkeklerden değil, hoşlandıkları erkeklere gülerler.  O yüzden güldürebilmek için değişik şekillere, her konudan bir espri çıkartmaya hiç boşuna uğraşmayın. Bu davranışınız karşıda boş konuşan, geveze bir insan imajı oluşturacaktır.

Cool mu olmak lazım? O ne Ki ? Kendinize Ne kadar Güveniyorsunuz?

Cool olmak diye bir deyim geldi oturdu. Nasıl birşeydir? Nedir aslında kimse pek bildiği söylenemez. Ancak buna soğuk kanlılık diyebiliriz. Heyecana gelmeyen, soğukkanlı bir duruş tamamen kendinden emin bir tavır olduğu için kızlar için cezbedici gelecektir. Çünkü kendine güvenen erkekler öncelikle tercih edecekleri tiptir.  Kendinize güveniniz her zaman ona da güvende olduğu duygusunu aşılayacaktır. Bu yüzden randevularınızı kendinizi en güvende ve en rahat hissettiğiniz yerlere ayarlayın.

Karşınızdakini ne kadar etkileyebiliyorsunuz? Ona Farenin Kediden değil de kedinin fareden korktuğuna inandırabilir misiniz?

Etkilemek derken fiziksel özelliklerden bahsetmiyorum. Kedi, Fare ne alakası var diyorsanız açıklayayım. İkna gücünüze burada ihtiyaç olacak. yeri gelecek ona kendisini prenses gibi hissettirmeniz, yeri geldiğinde bütün şehrin sahibi gibi hissettirmeniz gerekebilir. Bu da  sizin ikna kabiliyetinizle olacak birşey. Eğer bulunduğunuz ortama göre onu iyi hissettirecek duyguları ona aşılayabilirseniz sürekli sizin yanınızda olmayı tercih edecek hatta isteyecektir.  ( Burada bahsettiğim çok güzelsin, sempatiksin, hoşsun falan demek değil !!)

Geldik en sona… Fiziğiniz, Tipiniz, Kilonuz, Boyunuz Nasıl ?

Kız arkadaş edinmede önemli bir faktör fiziksel özellikleriniz. saçlarınızın şekli veya kel olmanız, şişman veya zayıf olmanız, atletik bir vücut veya ortalama bir vücut vb. pek çok faktör tabi ki  etkili ancak bir puanlama yapacak olursak yukarda saydığım maddelerin yanında değersiz bir özellik olarak kalır.  Yukarıdaki maddelerde başarılıysanız zaten dünyanın en yakışıklı erkeği siz olacaksınızdır emin olun!

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap