Odeabank Bank’O Card Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

Bank’o Card (Odeabank)  Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? Bank’o Card Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Bank’o Card kredi kartıma ne kadar borcum var?

Bank’o Card Kredi Kartı (Odeabank) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın Odeabank atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Bank’o Card Kredi Kartı Odeabank’nın bir ürünüdür ve Bank’o Card üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
Odeabank Bank’o Card kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.Odeabank.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla  bütün güncel kart bilgilerinize  (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem Odeabank telefon bankacılığı sistemi  444 8 444 üzerinden sizden istenen  bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın Odeabank Atm‘sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden Bank’o Card kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia  pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. Odeabank, Banka personeli dahil hiç kimseye Bank’o Card kredi kartı numaranızı, Bank’o Card kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Şekerbank Kredi Kartı Aidat İadesi Nasıl Yapılır? Şekerbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları?

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles