Ordu OSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Ordu Su ve Kanalizasyon İdaresi (OSKİ) Ordu ve İlçeleri Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye OSKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Ordu ve ilçeleri OSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Ordu OSKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için OSKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Ordu su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa OSKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.ORDU OSKİ SU FATURASI

Ordu ve ilçeleri Akkuş, Altınordu, Aybastı, Çamaş, Çatalpınar, Çaybaşı, Fatsa, Gölköy, Gülyalı, Gürgentepe, İkizce, Kabadüz, Kabataş, Korgan, Kumru, Mesudiye, Perşembe, Ulubey, Ünye OSKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer OSKİ Ordu web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Ordu OSKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

OSKİ Ordu Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın