Packard Bell Türkiye Garanti Sorgulama ve Servis Müşteri Hizmetleri (Warranty Check)

PACKARD BELL Marka Masaüstü bilgisayar, Laptop-Notebook, Netbook, Ultrabook, Tablet, PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? PACKARD BELL laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

PACKARD BELL  markası tablet, netbook, notebook, masaüstü bilgisayar, ultrabook ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki PACKARD BELL teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? PACKARD BELL garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? PACKARD BELL müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

PACKARD BELL bilgisayar garanti durumu sorgulamak için PACKARD BELL bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile PACKARD BELL bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını PACKARD BELL üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • PACKARD BELL Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur.
  • PACKARD BELL PDA Cihazlarda Seri Numarası PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
  • PACKARD BELL Netbook seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.r: ile başlar.
  • PACKARD BELL Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • PACKARD BELL Tablet Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur.

PACKARD BELL Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için PACKARD BELL Türkiye müşteri hizmetleri “0850 222 2037” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. PACKARD BELL cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın