PALGAZ Çayırova, Darıca, Dilovası ve Gebze Doğalgaz Fatura Sorgulama Ödeme

Kocaeli’nin ilçeleri Çayırova, Darıca, Dilovası ve Gebze’de doğalgaz dağıtım, abonelik işlemlerini yürüten Palgaz Kocaeli Doğalgaz Dağıtım A.Ş faturalarınızı online olarak sorgulama işlemini yapmak ve kredi kartı ile internet üzerinden ödemek hakkında bilgiler aşağıdaki gibidir.

Palgaz Müşteri hizmetleri ile pek çok konuda bilgi alabileceğiniz gibi doğalgaz borcunuzu da sesli yanıt sistemi üzerinden öğrenebilirsiniz. Doğalgaz Acil Durum Numarası: 187. Palgaz Doğalgaz Müşteri Hizmetleri Çağrı merkezi numarası : 0262 644 99 40

Palgaz Çayırova, Darıca, Dilovası ve Gebze doğalgaz Aboneliklerine ait Güncel Dönem Borcunu ve Geçmiş Dönem Faturalarını, Müşteri numarası ve Tesisat numarasını  girerek online olarak sorgulayabilirler. Palgaz Doğalgaz Kocaeli Faturanızı sorgulamak için Tıklayın.

palgaz kocaeliPalgaz Abone numaranızı ve Tesisat numaranızı soldaki resimdeki gibi eski bir doğalgaz faturanızın üst kısmında bulabilirsiniz.

Palgaz Çayırova, Darıca, Dilovası ve Gebze doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Doğalgaz faturanızı Palgaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek Palgaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz

Gebze PALGAZ Adres : Hacı Halil Mahallesi, Ali Rıza Efendi Caddesi, No:25 GEBZE
Telefon : 0262 644 99 40 / 41
Darıca PALGAZ Adres : Zincirlikuyu Mahallesi, Kaplan Caddesi, No:54/A DARICA
Telefon : 0262 745 75 45
Çayırova PALGAZ Adres : Atatürk Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi No:39 ÇAYIROVA
Telefon : 0262 742 39 40
Dilovası PALGAZ Adres : Mimar Sinan Mah. Bağdat Cad. No:59
Telefon : 0 262 754 03 77

Puan Ver

Yorum yapın