Penis büyütme konusunda arayışa girenler Dikkat!

“Boyu değil işlevi önemli” Klasik söylemi bilmeyen yoktur sanırım. Evet durum özünde gerçekten de öyle olsa da kendilerinden veya partnerlerinden beklentilerini yüksek tutanlar penis büyütme konusunda araştırma yapma gereği hissediyor.

Bu konuda aslında bir yöntem, bir teknikten bahsetmeyeceğim. Elbette bir hekim ile görüşerek tıbbi olarak yapılabilecek birşey varsa size yardımcı olacaktır. Ama benim bahsetmek istediğim şeyi lütfen dikkatlice okuyun.

Bu konu pek çok erkeğin kendinde bulduğu bir zaaf durumuna düşmesiyle internet ortamında satılan abuk subuk pek çok büyütücü, geliştirici, uzatıcı gibi deyimlerle adlandırılan ne olduğu belli olmayan ilaçlar, otlar, kökler sonuçları oldukça tehlikeli rahatsızlıklara sebebiyet verebilmektedir.

Bazı zayıflama ilaçları var ki böbrekleri çalışmaz hale getiriyor, insanı zehirliyor ve neticesinde doğal olarak sağlıklı olmayan insan kilo verir. Penis konusunda da doktor tavsiyesi olmayan hiç bir şeyi denememeniz önem arz etmektedir. Sonuçta o bölgede bir ödem oluşması da “aa büyüdü” demenize neden olacaktır.

Kolum kısa diyerek hap içen görmediyseniz bence bu arkadaş ile de uğraşmayın fazla. Sorununuz ciddi derecedeyse tıbbi olarak yapılabilecek çok şey var. Estetik operasyonlar dahil.

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap