Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi MHRS Online Randevu Alma, Sorgulama ve İptal Etme

MHRS Randevu sistemi ile Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi Muayenesi için telefonla veya internetten randevu alabilir, eğer isterseniz randevu iptal ve sorgulama işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi Adres/Ulaşım ve Telefon Numarası bilgilerini sizlerle paylaşacağız. E-Nabız Sistemi ile Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi geçmiş muayene/reçete bilgileri sorgulama, laboratuvar/tahlil sonuçları sorgulama ve görüntüleme işlemleri yapılabilmektedir.

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi Randevu almadan muayene olabilir miyim? Randevusuz muayene olabilmek için acil servise başvurmalısınız. Ancak probleminiz İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi Ulaşım/Adres ve Telefon Numarası Bilgileri : 

  • Ana Bina Adres :Sahil Mah.Muzaffer Birben Cad. No:33 Fındıklı/rize
  • Telefon Numarası :4645113025

www.hastanerandevu.gov.tr (MHRS) ile Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi Hangi Yollarla Randevu Alınabilir?

  • MHRS Akıllı Telefon uygulaması, Android, IOS(iphone) ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlarda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (Apple App Store, Google Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
  • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi seçeneğini seçerek randevunuzu alabilirsiniz.
  • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr),(www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
    1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
    2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Hastane E-Randevu Sistemi Online işlemler menüsü ile Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi doktor randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvar, Tahlil sonuçlarınızı, Röntgen, Ultrason vb sonuçlarınızı ve geçmiş raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi Online randevu sisteminde, Tedavi olmak istediğiniz sağlık kliniğini (Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Göz, Diş, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları(Doğum), Nöroloji vb..) ve İstediğiniz Doktoru (Rize Fındıklı Bölge Guatr Araştırma Tedavi Merkezi genelindeki doktor listesini görebilirsiniz.) seçerek randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun dışında AİLE HEKİMİNDEN RANDEVU AL seçeneği ile doğrudan aile hekimi bilgilerinizi görebilir ve aile hekiminizden randevunuzu alabilirsiniz.

Etiketler

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap