Rize Hemşin ADSM Diş Hastanesi Online Randevu Sistemi

Rize Hemşin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden (ADSM) online veya telefonla randevu alarak diş muayenesi ve tedavi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Hemşin Diş Hastanesinde sunulan özel hizmetler, doktor bilgileri ve acil tedavi süreçleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hemşin ADSM güncel adres ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi – Diş Hastanesinde; Diş çekimi, Diş temizleme, Apse tedavisi, Kanal tedavisi, Dolgu işlemleri, Protez, Cron kaplama işlemleri gibi pek çok işlemi diş hastanesinin imkanları dahilinde yaptırabilmeniz mümkün.

Rize Hemşin (ADSM) Randevusuz muayene olabilmek için diş hastanesinin acil servis hizmeti varsa acil servise başvurmalısınız. Ancak Dişinizdeki problem (Ağrı, Kırılma, Apse vb.) İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

MHRS Diş Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

  • MHRS Akıllı Telefon Uygulamaları, Android, IOS ve Windows işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
  • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Diş Hastanesi seçeneğini seçerek randevunuzu alabilirsiniz.
  • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
    1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
    2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Diş Hastanesi E-Randevu Sistemi üyelik ile veya E-Devlet Şifreniz ile Muayene randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvarda yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını, aldığınız raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Hemşin Diş Hastanesinde Verilen Hizmetler

Diş çekimi, Diş temizleme, Apse tedavisi, Kanal tedavisi, Dolgu işlemleri, Protez, Cron kaplama gibi tedavileri diş hastanesinin imkanları dahilinde yaptırabilmeniz mümkün.

Diş Hekimi Bilgilerini Nasıl Görüntülerim?

Mhrs sisteminden randevu alırken Çocuk diş polikliniği veya Genel diş polikliniği seçimi yapıldığında diş hastanesindeki diş doktorlarının listesi, çalışma ve randevu günleri görüntülenecektir.

Puan Ver

Yorum yapın