Sabiha Gökçen Havaalanı İç Hatlar Nerede Sigara İçilir? Sigara içme alanı

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı iç hatlar terminalinde en çok karşılaşılan ve sigara kullananların adeta kâbusu durumuna gelen sigara içme alanının nerede olduğunun aranması ve sigara içme terasının yerinin bir türlü bulunamaması durumuna açıklık getirmeye çalışacağız.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı iç hatlar terminalinde sigara içilebiliyor mu? Uçağınızın gecikmesi, havaalanına erken gelmeniz vb. pek çok durumda o kapılardan içeriye geçtiğinizde artık geri dönüşü yok. Bu saatlerce sürecek bekleyişte sigara kullananlar ne yapacak?

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanında nerede sigara içilir? Havaalanı açıklamalarında açıkça sigara içme alanı bulunmadığı söylense de teras adı verilen küçük bir alanda sigara içilebilmektedir.  İç hatlar sigara içme bölümü (teras).  Ne kadar tarif edilirse edilsin bulunması zor bir yerde olan sigara içme alanı için en ideal yol, Görüntüsünden çok hoşlanmaycağınız bu mekana (sigara içme alanı) ulaşmak için İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı iç hatlar terminalinde Lounge tarafına gidin ve oradaki lounge çalışanlarından yardım isteyin. Size yeri göstereceklerdir.

5/5 - (3 votes)

Yorum yapın