Samsun SamGaz Doğalgaz Online Fatura Sorgulama ve Ödeme

Samsun ilçelerinde (Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Canik, Çarşamba, İlkadım, Kavak, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Yakakent) SamGaz Samsun Bölgesi Doğalgaz Dağıtım A.Ş bünyesinde hizmet alanlar doğalgaz faturalarını internet üzerinden online işlemler menüsü sayesinde sorgulayabilir ve SamGaz Doğalgaz online kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

SamGaz Samsun Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için SamGaz aboneliğinize ait abone/tesisat numarasına ihtiyacınız olacak. Bu bilgilere sahipseniz veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak SamGaz Samsun doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Abonelik bölümümüzde üye olmanızla birlikte aşağıdaki hizmetlerden faydalanabileceksiniz. Fatura Görüntüleme, Tahmini Fatura Hesaplama, E-Mail Fatura Aboneliği

samgaz girişDetaylı bilgi için 444 1187 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

SamGaz Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Samsun ve ilçelerinde (Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Canik, Çarşamba, İlkadım, Kavak, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Yakakent) Doğalgaz faturanızı SamGaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek SamGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri  hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Adres : Esenevler Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No: 14 55200 Atakum/SAMSUN
Tel : 444 1187
Faks : +90.362.256 33 99
E-Posta : info@samgaz.com.tr
Puan Ver

Yorum yapın