Samsun SASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Samsun Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) Samsun ve İlçeleri Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent SASKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Samsun ve ilçeleri SASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Samsun SASKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için SASKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Samsun su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa SASKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.samsun saski borç ödeme

Samsun ve ilçeleri Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü, Yakakent SASKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer SASKİ Samsun web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Samsun SASKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

SASKİ Samsun Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın