Şanlıurfa ADSM Diş Hastanesi Online Randevu Sistemi

Şanlıurfa Ağız Diş Sağlığı, Diş Hastanesi Online Randevu Alma Mhrs.gov.tr ve Hastanerandevu.gov.tr E-Randevu sistemi ile daha önceki, geçmiş hastane randevularınızı, doktorlarınızı ve randevu iptal işlemlerini yapabileceksiniz. Merkez Diş Hastanesinde sunulan özel hizmetler, doktor bilgileri ve acil tedavi süreçleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. ADSM güncel adres ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi – Diş Hastanesinde; Diş çekimi, Diş temizleme, Apse tedavisi, Kanal tedavisi, Dolgu işlemleri, Protez, Cron kaplama işlemleri gibi pek çok işlemi diş hastanesinin imkanları dahilinde yaptırabilmeniz mümkün. .

Şanlıurfa Merkez (ADSM) Randevusuz muayene olabilmek için diş hastanesinin acil servis hizmeti varsa acil servise başvurmalısınız. Ancak Dişinizdeki problem (Ağrı, Kırılma, Apse vb.) İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

MHRS Diş Hastanesi Randevu Nasıl Alınır?

  • MHRS Akıllı Telefon Uygulamaları, Android, IOS ve Windows işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
  • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Diş Hastanesi seçeneğini seçerek randevunuzu alabilirsiniz.
  • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
    1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
    2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Diş Hastanesi E-Randevu Sistemi üyelik ile veya E-Devlet Şifreniz ile Muayene randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvarda yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını, aldığınız raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Diş Hastanesi seçeneğini seçtiğinizde Çocuk veya Genel diş polikliniği seçiminizi yapmanız gerekir. Daha sonra İstediğiniz Hekimi (Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi genelindeki bütün diş hekimlerini görebilirsiniz.) seçerek randevu tarihinizi belirleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap