Şanlıurfa ŞUSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi (ŞUSKİ) Şanlıurfa ve İlçeleri Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Haliliye, Harran, Hilvan, Karaköprü, Siverek, Suruç, Viranşehir ŞUSKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Şanlıurfa ve ilçeleri ŞUSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Şanlıurfa ŞUSKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için ŞUSKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Şanlıurfa su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa ŞUSKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şanlıurfa ve ilçeleri Akçakale, Birecik, Bozova, Ceylanpınar, Eyyübiye, Halfeti, Haliliye, Harran, Hilvan, Karaköprü, Siverek, Suruç, Viranşehir ŞUSKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer ŞUSKİ Şanlıurfa web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Şanlıurfa ŞUSKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

ŞUSKİ Şanlıurfa Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın