Şekerbank Bonus Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

Bonus (Şekerbank)  Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? Bonus Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. Bonus kredi kartıma ne kadar borcum var?

Bonus Kredi Kartı (Şekerbank) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın Şekerbank atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. Bonus Kredi Kartı Şekerbank’nın bir ürünüdür ve Bonus üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
Şekerbank Bonus kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.Şekerbank.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla  bütün güncel kart bilgilerinize  (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem Şekerbank telefon bankacılığı sistemi  444 78 78 üzerinden sizden istenen  bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın Şekerbank Atm‘sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden Bonus kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia  pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. Şekerbank, Banka personeli dahil hiç kimseye Bonus kredi kartı numaranızı, Bonus kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vakıfbank World Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles