SelçukGaz Seydişehir-Çumra Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Online Ödeme

Konya Seydişehir ve Çumra bölgelerinde Selçuk Doğal Gaz Dağıtım A.Ş firmasından hizmet alan doğalgaz aboneleri SelçukGaz firmasına ait online abonelik ve ödeme sistemi üzerinden doğalgaz faturası sorgulama, fatura hesaplama ve Abone Numarası Sorgulama, Doğal Gaz Kapama Başvurusu gibi işlemleri yapabilir ve doğalgaz fatura borçlarını kredi kartı ile internetten ödeyebilirler. Doğalgaz faturasını taksitli ödeme işlemleri hakkında da konunun devamında bilgi bulabilirsiniz.

Selçuk Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Konya’nın Seydişehir ve Çumra bölgelerinde hizmet vermektedir. SelçukGaz kendi bölgesinde yeni abonelere ulaşabilmek için yeni adımlar atmaktadır.

SelçukGaz Doğalgaz Fatura Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?

SelçukGaz Doğalgaz Dağıtım A.Ş resmi internet sitesinden Online işlemler uygulaması ile şahsınıza veya kurumunuza ait tüm aboneliklerin, borç bilgilerini görebilir, E-fatura sistemine kayıt yaptırabilir, doğal gaz kapama başvurusunda bulunabilir, endeks bildirimi ve fatura son ödeme tarihi değişikliği yapabilirsiniz. SelçukGaz Seydişehir ve Çumra bölgelerindeki doğalgaz aboneleri faturalarını online işlemler sayfasından ödemek için abone numaranızı biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer abone numaranızı bilmiyorsanız T.C kimlik numaranız aracılığıyla doğalgaz abone numaranızı öğrenebilirsiniz. SelçukGaz doğalgaz faturanızı internetten ödemek için buraya tıklayınız. Fatura Sorgulama ekranı ile sadece fatura borçlarınıza ulaşabilirsiniz. Fatura tutarı haricinde çeşitli borçlar ve Hukuk Müşavirliği’ndeki borçlar bu ekranda yansımamaktadır.

İnternet Bankacılığı ile SelçukGaz Doğalgaz Faturası Ödeme : Albaraka, Alternatifbank, Halkbank, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası, ING, Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası internet şubelerinde ödeme menüsü altından fatura ödemelerine tıklayıp doğalgaz faturası ödemeyi seçerek internetten doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan SelçukGaz Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

SelçukGaz Seydişehir ve Çumra Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Selçuk Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri  Selçuk Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası (7 gün 24 saat)  444 1 187 arayarak SelçukGaz Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgileri ve SelçukGaz doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • SelçukGaz Doğalgaz Genel Müdürlük: Alaylar Mah. H.B.Nezihi Berkkam Cad. No:1/1D 42370 Seydişehir/KONYA
  • SelçukGaz Çumra Şube: Bağlar Mah. Mustafa Kemal Bulvarı Çamdüzü Sitesi No:78 42500 Çumra/KONYA
Puan Ver

Yorum yapın