Sibadaş Siirt-Batman Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama ve Online Ödeme

Siirt ve Batman bölgelerinde Sibadaş Doğalgaz Dağıtım A.Ş firmasından hizmet alan doğalgaz aboneleri Sibadaş firmasının internet sitesi üzerinden doğalgaz faturası sorgulama, fatura hesaplama, abonelik durumu sorgulama ve doğalgaz randevu talebi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Sibadaş Siirt-Batman doğalgaz fatura borçlarınızı kredi kartı ile internetten ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte doğalgaz faturasını taksitli ödeme işlemleri hakkında da konunun devamında bilgi bulabileceksiniz.

Sibadaş Doğalgaz Dağıtım A.Ş Firmasının Hizmet Verdiği Bölgeler:

  • Siirt, Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Tillo
  • Batman, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason

Sibadaş Doğalgaz Fatura Borç Sorgulaması ve Online Ödeme Nasıl Yapılır?

Sibadaş doğalgaz dağıtım firmasının resmi internet sitesinden Sibadaş Doğalgaz Fatura sorgulaması ve borç bilgilerinizi “Abone Numarası” aracılığıyla öğrenebilirsiniz. Eğer Sibadaş Abone Numarası bilmiyorsanız T.C kimlik numaranız ile Sibadaş Abone numaranızı öğrenebilirsiniz ve ondan sonra fatura sorgulaması yapabilirsiniz.

Siirt, Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Şirvan, Tillo, Batman, Beşiri, Gercüş, Hasankeyf, Kozluk, Sason bölgelerine ait Sibadaş doğalgaz faturalarınızı sorgulamak ve ödemek için buraya tıklayınız.

İnternet Bankacılığı ile Sibadaş Doğalgaz Faturası Ödeme : Albaraka, Alternatifbank, Halkbank, HSBC, İş Bankası, Kuveyt Türk, Şekerbank, TEB, Türkiye Finans, Vakıfbank, Akbank, Deniz Bank, Garanti Bankası, ING, Yapıkredi Bankası, Ziraat Bankası internet şubelerinde ödeme menüsü altından fatura ödemelerine tıklayıp doğalgaz faturası ödemeyi seçerek internetten doğalgaz faturanızı ödeyebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri” Başlıklı konumuzu okuyarak internet bankacılığı kullanmadan Sibadaş Doğalgaz firmasına ait faturanızı kredi kartı ile güvenli, hızlı borç ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Sibadaş Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri Nelerdir? Taksitli fatura ödeme seçeneği her banka ve firmanın kendi insiyatifi ile değişiklik gösterebilmektedir. daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Sibadaş Doğalgaz Dağıtım A.Ş. İletişim ve Adres Bilgileri: Sibadaş Doğalgaz Dağıtım Müşteri Hizmetleri telefon numarası 44 44 187 arayarak Sibadaş Doğalgaz Aboneliğinize ait bilgileri, ödenmemiş faturalarınız ve borçlarınıza ait bilgileri ve Sibadaş Siirt-Batman doğalgaz proje onayı sorgulama,  gaz açma günü randevusu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • Sibadaş Doğalgaz Siirt Merkez Adres ve İletişim Bilgileri: Bahçelievler Mah. Gaffar Okan Cad. No:27 Avcı Apt.A Blok Zemin Kat SİİRT Tel : (0484) 224 83 22
  • Sibadaş Doğalgaz Batman Merkez Adres ve İletişim Bilgileri: Belde Mahallesi Fırat Caddesi Bölge Apt.Altı No:10 BATMAN Tel : (0488) 221 14 03
Puan Ver

Yorum yapın