SürmeliGaz Online Yozgat Doğalgaz Faturası Sorgulama ve Ödeme

Yozgat Şehir merkezi ve ilçelerinde (Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy) SürmeliGaz Yozgat Doğalgaz Dağıtım A.Ş bünyesinde hizmet alanlar doğalgaz faturalarını internet üzerinden online işlemler menüsü sayesinde sorgulayabilir ve bu yazımızda bahsedeceğimiz SürmeliGaz Doğalgaz online kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

SürmeliGaz Yozgat Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için Yozgat SürmeliGaz aboneliğinize ait abone/tesisat numarasına ihtiyacınız olacak. Bu bilgilere sahipseniz veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak SürmeliGaz Yozgat doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

sürmeligaz yozgat fatura sorgulama

Ayrıca SürmeliGaz Doğalgaz Yozgat faturanız hakkındaki bilgileri  telefon yolu ile öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri için 444 0 187 nolu SürmeliGaz Müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

SürmeliGaz Yozgat Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Yozgat Şehir merkezi ve ilçelerinde (Akdağmadeni, Aydıncık, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy) Doğalgaz faturanızı SürmeliGaz anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün.

Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek SürmeliGaz Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Doğalgaz Faturası Taksitli Ödeme Yöntemleri  hakkında daha detaylı bilgi için “Doğalgaz Faturası Nasıl Taksitlendirilir? Taksitli Doğalgaz Faturası Ödeme” başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

SÜRMELİGAZ YOZGAT Adres : Medrese mh. Meydan Yeri, Vakıf iş hanı Kat:3 Merkez – YOZGAT
Telefon : 444 0 187
SÜRMELİGAZ YERKÖY Adres : Haşim Kılıç Mh. Şehit Abdulkadir Tuğ Cd. Emin Apt. No:16/2 Yerköy – YOZGAT
Telefon : 444 0 187

SÜRMELİGAZ SORGUN Adres : Bahçelievler Mh. Belediye Terminali Kat:2 Sorgun – YOZGAT
Telefon : 444 0 187

SÜRMELİGAZ BOĞAZLIYAN Adres : Çarşı Hah. Şevket Hakka Ömeroğlu Bul. Belediye İşhanı Giriş kat No:35 BOĞAZLİYAN / YOZGAT
Telefon : 444 0 187

Puan Ver

Yorum yapın