Susuz Belediyesi Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Kars Susuz belediyesi Su Faturası Sorgulama, Kredi Kartı ile Online Ödeme Sistemi Su faturası online borç ödeme ve otomatik ödeme talimatı nasıl verilir? Susuz belediyesi Su borç sorgulama ve kredi kartı ile ister peşin ister taksitli ödeme işlemleri için Susuz Fatura bilgilerinize yani kayıtlı abone bilgilerine sahip olmanız gerekir.

Su Faturası Borç Sorgulama ve İnternetten Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Kars Susuz Su Fatura Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için konunun devamında sizi yönlendireceğimiz sayfaya gittiğinizde abone numarası veya işletme kodu bilgilerinizle borç bilgilerinizi öğrenebilir ve eğer su ve kanalizasyon idaresi online ödeme seçeneği sunuyorsa orada kredi kartı ile fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri çağrı merkezi aracılığıyla Su faturanızı online ödeyebileceğiniz anlaşmalı bankalar ve diğer internet kanalları bilgisi, Bulunduğunuz bölgedeki PTT vb. ödeme noktaları hakkında bilgi almak ve varsa faturanıza itiraz, borç bilgileri, kesme-açma talepleri gibi konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri numarası : 185

Kars Susuz Su Faturası borç bilgilerinize ve online ödeme işlemleri bilgisine ulaşmak için Tıklayın.

Susuz Su Faturası Alternatif Online Ödeme Yöntemleri Neler? Otomatik Ödeme Talimatı Nasıl verilir? Dağıtım şirketiniz online ödeme sistemine sahip değilse :

  • İnternet Bankacılığı yolu ile hesabınızın veya kredi kartınızın ait olduğu bankanın internet bankacılığı fatura ödeme menüsü altında su ve kanalizasyon şirketinizi seçerek borcunuzu görüntüleyebilir ve hesabınızdan veya kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Hesaptan ödemelerde genellikle işlem ücreti alınmazken kredi kartla ödemelerde banka tarafından işlem ücreti tahsil edilmektedir.
  • Telefon Bankacılığı yolu ile hesabınızın veya kredi kartınızın ait olduğu bankanın müşteri temsilcisine bağlanarak fatura ödemenizi telefon üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
  • Otomatik Ödeme Talimatı : Bankanızın müşteri temsilcisi veya internet bankacılığı fatura ödeme menüsü altından kayıtlı fatura işlemleri/fatura ekle seçeneği ile su faturanızı otomatik ödeme listesine ekleyebilir ve artık her ay fatura takibinden kurtulabilirsiniz. Eğer otomatik ödeme talimatını mevduat hesabınızdan verirseniz ödeme ancak hesabınızda para olduğunda gerçekleşir. Kredi kartınızdan verirseniz su faturanız her ay ekstrenizde görünecektir.
Puan Ver

Yorum yapın