Tekirdağ TESKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Tekirdağ ve İlçeleri Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy TESKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Tekirdağ ve ilçeleri TESKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Tekirdağ TESKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için TESKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Tekirdağ su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa TESKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tekirdağ ve ilçeleri Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy TESKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer TESKİ Tekirdağ web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Tekirdağ TESKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

TESKİ Tekirdağ Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın