Toroslar Enerjisa Elektrik Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Toroslar Edaş (Enerjisa) elektrik fatura borcu sorgulama ve internetten (kredi kartı veya havale) ödeme seçenekleri neledir? Online Enerjisa faturalarınızı ödemek aşağıdaki bilgileri takip ettiğinizde oldukça kolay. Toroslar Elektrik yani ana firma Enerjisa, Türkiye’nin pek çok yerinde elektrik üretim, dağıtım işlemini gerçekleştiriyor. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. (Enerjisa Toroslar) Adana, Gaziantep, Hatay, Mersin, Kilis, Osmaniye illerinde elektrik iletim, dağıtım ve abonelik işlemlerini gerçekleştiriyor.

Enerjisa Ülke genelinde elektrik dağıtımı konusunda söz sahibi olmasının yanı sıra online sistem konusunda da pek çok elektrik dağıtım firmasına göre çok daha gelişmiş bir sisteme sahiptir. Enerjisa bütün elektrik fatura borcu sorgulama ve ödeme işlemlerini merkezi bir sistem üzerinden yürütmektedir. Bu sebeple pek çok banka ile anlaşmalı ve kolay bir şekilde ödeme noktalarına ulaşılmaktadır.

TOROSLAR EDAŞ Hizmet ve Dağıtım Bölgeleri Aşağıda Listelenmiştir: 

  • Adana : Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir
  • Gaziantep : Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Oğuzeli, Şahinbey, Şehitkâmil, Yavuzeli
  • Hatay : Altınözü, Antakya, Arsuz, Belen, Defne, Dörtyol, Erzin, Hassa, İskenderun, Kırıkhan, Kumlu, Payas, Reyhanlı, Samandağ, Yayladağı
  • Mersin : Akdeniz, Anamur, Aydıncık, Bozyazı, Çamlıyayla, Erdemli, Gülnar, Mezitli, Mut, Silifke, Tarsus, Toroslar, Yenişehir,
  • Kilis : Elbeyli, Musabeyli, Polateli
  • Osmaniye : Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli, Sumbas, Toprakkale

enerjisa fatura ödemeEnerjisa Toroslar Elektrik Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme İşlemleri Nasıl Yapılıyor? Toroslar EDAŞ (Enerjisa) Elektrik Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme işlemlerini “online.enerjisa.com.tr” adresinden müşteri numaranız veya T.C. kimlik numaranızla giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Diğer yandan Telefon yolu ile de 444 4 372 numaralı Çağrı Merkezini arayabilir, daha önceki faturanızın üzerinde bulunan 10 haneli Sözleşme Hesap No ile borç sorgulamanızı yapabilirsiniz.

enerjisa faturaEnerjisa Toroslar Müşteri Numarası/ Sözleşme Hesap No Nerede Yazar? Sözleşme Hesap numarası eski bir faturanızın üst kısmında bulunmaktadır. Eğer Faturanızı bulamıyorsanız 444 4 372 numaralı Çağrı Merkezini arayın (önce 2 sonra 3’ü tuşlayın), müşteri hizmetleri yetkilisine isteğinizi belirtin.

Bir diğer ödeme yöntemi ise Yapı Kredi Bankası Online Fatura Ödeme sistemi üzerinden yapılabilmektedir.

Bunun için bir Yapı Kredi Hesabınızın veya üyeliğinizin olmasına gerek yoktur. “www.yapikredi.com.tr/odeme-merkezi/elektrik-odeme” adresine giriş yaptığınızda aşağıdaki gibi ekran gelecek.

enerjisa toroslar online fatura ödeme

Burada Hızlı Kurum Arama Kısmına Toroslar yazdığınızda Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin, Osmaniye illerinden size ait olanı seçerek kredi kartı ile online ödeme işlemine başlayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın