Trabzon TİSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Trabzon Su ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Trabzon ve İlçeleri Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Ortahisar TİSKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Trabzon ve ilçeleri TİSKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Trabzon TİSKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için TİSKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Trabzon su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa TİSKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.trabzon su faturası sorgulama

Trabzon ve ilçeleri Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Çarşıbaşı, Çaykara, Dernekpazarı, Düzköy, Hayrat, Köprübaşı, Maçka, Of, Sürmene, Şalpazarı, Tonya, Vakfıkebir, Yomra, Ortahisar TİSKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer TİSKİ Trabzon web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Trabzon TİSKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

TİSKİ Trabzon Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın