Trakya TREDAŞ Elektrik Faturası Borç Sorgulama ve Ödeme Bilgisi

Edirne, Kırklareli, Tekirdağ illerinde yaşayanlar için Hızlı TREDAŞ/TREPAŞ (Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş) Elektrik fatura sorgulama ve online ödeme seçenekleri hakkında bilgileri paylaşıyoruz. Trepaş Trakya bölgesinde Elektrik perakende satış, dağıtım ve abonelik işlemlerini yürütmektedir. TREDAŞ elektrik fatura borcu nasıl öğrenilir? İnternetten ödeme kanalları Nelerdir?

82 TL üzerinde aylık bir elektrik faturası ödeme ortalamasına sahipseniz indirimli elektrik satın alma ve abonelik için Trakya Elektrik perakende satış A.Ş indirimli elektrik başvurusunda bulunabilirsiniz. Trepaş faaliyetlerini, IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) bünyesinde sürdürmektedir.

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) Hizmet Bölgeleri Aşağıdaki Gibidir : 

  • Edirne : Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu, Uzunköprü,
  • Kırklareli : Babaeski, Demirköy, Kofçaz, Lüleburgaz, Pehlivanköy, Pınarhisar, Vize,
  • Tekirdağ : Çerkezköy, Çorlu, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy,

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş Fatura borç bilgilerinizi sorgulama işlemini  www.trepas.com.tr adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama yapabilmek için işletme kodu ve Abone numarası bilgisine ihtiyacınız var.

trepas borc sorgulama

Trepaş fatura ödemenizi ise anlaşmalı bankaların şubelerinden veya internet bankacılığı menüsü altından yapabilirsiniz. Hemen hemen bütün bankalarla anlaşması bulunmaktadır.

Trepaş/Tredaş Abone numarası ve işletme kodu nerede yazar? İşletme kodu ve abone numaranızı öğrenebilmek için geçmiş bir elektrik faturanızın üst kısmına bakabilir veya 444 88 35 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın