Türk Hava Yolları (THY) Uçuş Bilgileri, Yolcu Listesi Sorgulama

Türkiye’de havacılık sektörü günden güne gelişmektedir. Hem mesafelerin çok kısa sürmesi hemde bir çok yer için otobüs biletlerinden daha uygun fiyatlara uçak bileti bulunabiliyor olması, insanları ulaşım için hava yollarına teşvik etmektedir. Uçakta bilet alan yolcu listesini öğrenebilmeyi veya tanıdık birisi var mı diye kimisi merak etmektedir.

Türk Hava Yolları (THY-Turkish Airlines) ülkemizin sayılı havayolları firmalarının başında gelmektedir. Türk hava yollarını tercih eden yolcular da hem görülen hizmetlerden hem de kısa sürede ulaşmak istedikleri yerlere varmaktadırlar.

Birlikte seyahat ettiğiniz kişilerin listesini veya beklediğiniz bir yolcunun o uçakta olup olmadığını öğrenmek,  yolculuk esnasında tanışma şansı bulduğunuz ama iletişim bilgilerini kaybettiğiniz bir kişiyi bulmak da isteyebilirsiniz. Bunun için herhangi bir internet sitesi hizmet vermemektedir. Yolcu listesini ancak özel müşteri temsilcisine bağlanarak makul gerekçenizi belirterek öğrenmeniz mümkün olabilir

Türk hava yolları yolcu listesi sorgulama, Thy yolcu listesi, uçak bileti sorgulama, turkish airlines uçuş listesi sorgulama, thy online check-in, thy uçuş sorgulama gibi işlemleri yapabilmek için buraya tıklayınız.

Puan Ver

Yorum yapın