Turkcell Akıllı Depo / LifeBox Fotoğraf Dosya Depolama Uygulaması

Akıllı Depo/LifeBox Nedir? Ne İşe Yarar?   Turkcell Lifebox uygulaması bir bulut depolama yada akıllı depolama sistemidir. Telefonunuzdan çektiğiniz tüm fotoğrafları, videoları sizin için akıllı depolama sistemi ile yedekler ve bu yedeklerinize istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. lifebox’taki tüm dosyalarına akıllı telefonundan, tabletinden veya bilgisayarından ulaşabilirsin LifeBox uygulaması Google Fotoğraflar, Dropbox vb. bir uygulamadır. PDF ve Word dosyalarınızı lifebox’ta kolayca kaydedebilir ve saklayabilirsin.

Turkcell LifeBox Aboneliği Nasıl Olur? Turkcell LifeBox aboneliği ile size bir depolama alanı hediye edilir. Daha fazla depolama alanı isterseniz ek bir ücret ödemeniz gerekecektir. Lifebox’a giriş yapan herkese süresiz ve ücretsiz 1GB saklama alanı da hediye!

Turkcell LifeBox Uygulamasını Telefonuma Nasıl indiririm? LIFEBOX yazıp 2222’ye göndererek lifebox uygulamasını indirebilirsiniz.

  • Turkcell Akıllı Depo LifeBox Android uygulamasını Telefonunuza ücretsiz olarak yüklemek için  Tıklayın.
  • Turkcell Akıllı Depo LifeBox IOS (iPhone) Uygulamasını telefonunuza ücretsiz olarak yüklemek için Tıklayın.

Akıllı Depo / LifeBox Deposu dolduğunda Fotoğraflarım ne olur?  lifebox uygulamasından ya da https://mylifebox.com ’dan giriş yaptığında Hoş Geldin (1GB saklama alanı) paketi otomatik olarak ücretsiz tanımlanır. Saklama alanının %80 ve %100 doluluğa ulaştığında SMS ile bilgilendirilirsin.

Kullanıcılarımız saklama alanını büyütmek için paket satın alabilirler. Alınan paketler aylık olarak otomatik yenilenir. 50 GB Paket (50 GB saklama alanı) LIFEBOX 50GB yazıp, 500 GB Paket (500 GB saklama alanı) LIFEBOX 500GB yazıp, 2.5 TB Paket (2,5 TB saklama alanı) LIFEBOX 25TB yazıp 2222’ye gönderin.

Turkcell LifeBox Ücretlendirme Nasıl?  Hoş Geldin Paketi (1 GB saklama alanı) Ücretsiz, 50 GB Paket (50 GB saklama alanı) 3,90 TL/ay, 500 GB Paket (500 GB saklama alanı) 9,90 TL/ay, 2.5 TB Paket (2,5TB saklama alanı) 19,90 TL/ay

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vodafone Online Kredi Kartı ile Cep Lira- TL Yükleme

LifeBox Servisi Nasıl İptal Edilir? lifebox servisini iptal etmek için; 50 GB Paket (50 GB saklama alanı) IPTAL LIFEBOX 50GB yazıp 2222’ye gönderin. Eğer paketini App Store ya da Google Play’den aldıysan, ilgili uygulama marketinden iptal talebi yapman gerekmektedir. Servis iptal edildikten sonra, 90 gün boyunca lifebox’a yeni yükleme yapamaz, yalnızca lifebox’ta bulunan bilgilerini erişebilirsin.90 günün sonunda lifebox’ta bulunan tüm bilgilerin (fotoğraf, video, müzik, dosya, rehber) silinir.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles