Turkcell.com.tr Ücretsiz Güncel Fatura Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Turkcell Online Ücretsiz Fatura Görüntüleme ve Kredi Kartı ile kolay ödeme İşlemi. Ad Soyad ile Başkasının Hattını Ödeme, Fatura itiraz işlemleri ve Turkcell müşteri temsilcisine bağlanma

Turkcell Fatura ve Güncel Kullanım Miktarı, Güncel Fatura Tutarı Görüntüleme : SMS ile güncel fatura bilgilerinize (Anlık Fatura Bilgisi) ulaşmak için GUNCEL FATURA yazıp 2200’e Kesilmiş Fatura Sorgulama için, FATURA yazıp 2200’e gönderebilirsiniz. Fatura ve güncel sorgulama servislerinin ücreti 99 kuruştur.

reklamlar

Turkcell Güncel Fatura Borcunu İnternet Üzerinden Ücretsiz Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme : Turkcell fatura bilgilerinizi TC.Kimlik numarası ve Telefon numarası ile veya Ad Soyad ile sorgulayabilir ve dilediğiniz kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Turkcell.com.tr internet sitesi üzerinden güvenli olarak Turkcell faturanızı sorgulamak ve ödemek için tıklayın.  formu doldurarak fatura borcunuzu sorgulayabilir, ister kredi kartı ister banka kartınızla komisyonsuz olarak ödeme yapabilirsiniz.

Ödemem gereken fatura bankada görünmüyor. Ne yapmalıyım? Anlaşmalı olan tüm bankalarda, fatura tutarınızı ve son ödeme tarihinizi söyleyerek ödeme yapabilirsiniz. Anlaşmalı bankalarda ödemenizi göremiyorsanız Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

Turkcell Fatura İtirazını Nereye Yapabilirim?  Faturanızla ilgili itirazlarınız için, Turkcell İletişim Hizmetleri AŞ ’ye yazılı olarak başvurabilirsiniz. Faturanıza yapacağınız itiraz ödemenizi durdurmaz ancak itirazınızın haklı bulunması halinde alacaklı olduğunuz tutar gelecek fatura tutarınızdan düşer.

Son ödeme tarihi geçen faturalarımı nereye yatırabilirim? Faturalarınızın son ödeme tarihi geçmiş olsa da anlaşmalı olduğumuz bankalar aracılığıyla ödemenizi yapabilirsiniz.

Turkcell Fatura ödemesini yaptığım halde bankada ödenmemiş görünüyor. Neden? Turkcell’le online bağlantılı çalışmayan bir bankada sorgulama yapmanız durumunda, ödemiş olduğunuz faturanız ödenmemiş olarak gözükebilir. Anlaşmalı bankalarımızda böyle bir durumla karşılaştığınızda Turkcell Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz. Cep telefonunuzdan 532’yi tuşlayarak Turkcell’e Diğer operatörler ve sabit hatlardan ise 0532 532 0000 ’yi tuşlayarak Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  HP Türkiye Compaq Garanti Sorgulama ve Müşteri Hizmetleri İletişim

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles