Turkcell Facebook Uygulama, Oyun Kredisi Mobil Ödeme Limitleri

Facebook Harcamalarını Cep Telefonu ile Ödeme ve Turkcell Faturasına Yansıtma, Turkcell Hat Mobil Ödeme Sistemi ile Facebook Oyunları için nasıl kredi Alınır? Turkcell Mobil Ödeme ile Facebook Uygulamaları için Kredi Alma İşlemleri

Facebook üzerindeki pek çok oyun ve uygulama belirli özellikleri kullanabilmeniz için ücrete tabidir. Böyle durumlarda kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemez veya daha pratik olduğu için mobil ödeme sistemi yani cep telefonunuz ile ödeme yapabilirsiniz. Yaptığınız ödeme tutarı ay sonunda kesilecek olan cep telefonu faturanıza yansıyacaktır. faturasız hatlar için ise TL bakiyenizden düşer.

Facebook’ta Turkcell Mobil Ödeme Sistemi : Turkcell Mobil Ödeme ile Facebook’daki tüm uygulama ve oyun kredilerinizi sadece cep telefonu numaranızı kullanarak kolayca satın alabilirsiniz. Satın alma ekranlarında cep telefonu numaranızı ilgili alana girerek ödeme adımlarına devam edebilirsiniz. İşlemin devamında onayınız için cep telefonunuza onay SMS’i gelecektir. Onay SMS’ine EVET yazarak geri dönüş yaptığınızda satın alma işleminiz tamamlanacaktır. Turkcell Mobil Ödeme’de sadece onay için gönderilen kısa mesaj 50 kuruş olarak ücretlendirilir.

Turkcell Facebook Mobil Ödeme Limiti Nedir? Nasıl Yükseltilir? Tek seferde en fazla 100TL harcama yapabilirsiniz. Ay genelinde ise Faturasız hatlar toplam 200/300TL, Faturalı hatlar ise 500TL harcama yapabilmektedir.

Turkcell Mobil Ödeme Limit Sorgulama : MOBILODEME LIMIT yazıp 2222’ye göndererek kalan mobil ödeme limit bilginizi öğrenebilirsiniz.

Hattımın mobil ödemeye kapalı olduğuna dair mesaj alıyorum. Ne yapmalıyım? Çağrı merkezimizi arayarak hattınızı mobil ödemeye açtırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turkcell Online Kredi Kartı ile Cep Lira- TL Yükleme

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles