Turkcell Online Kredi Kartı ile Cep Lira- TL Yükleme

Turkcell Online işlemler Kredi kartıyla internet üzerinden Kendi hattıma veya başka hatta TL Bakiye yüklemesi nasıl yapılır? En az ve En Çok Ne kadar TL yüklemesi yapabilirim? Turkcell.com.tr resmi web sitesi TL yükleme işlemlerini Nereden yapacağım?. Turkcell online TL Yükleme işlemleri.  Yüklediğin Kadar Hediye TL Kazan Kampanyası Turkcell.com.tr’den TL yükleyin yüklediğiniz kadar TL hediyemiz olsun!

Turkcell En Az, En Çok Ne Kadar TL Bakiye Yüklemesi Yapabilirim? Turkcell faturasız hattınıza Turkcell internet sitesi üzerinden en az 20 TL En çok 180 TL  tutarlarında bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

reklamlar

Turkcell Kontörlü Hat Kredi kartıyla TL Bakiye yüklemesi : Turkcell.com.tr online servisleri ile 3D Secure güvenlik sistemine sahip kredi kartı/bankamatik kartı ile ödeme sistemi ile Turkcell Faturasız Hattınıza TL Bakiye yüklemenizi istediğiniz kredi kartı veya bankamatik kartıyla yapabilirsiniz. Turkcell.com.tr aracılığıyla TL Bakiye (Kontör) yüklemesi için Tıklayın.

Başkasının Turkcell Hattına Nasıl TL Yükleyebilir miyim? Bu yöntem ile İsterseniz bir başkasının cep telefonu numarasına da TL Bakiye yüklemesi yapabilirsiniz.

Başka Nasıl TL Bakiye Yüklemesi Yapabilirim?
1-İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık : Kredi kartınız veya bankadaki nakit paranız ile Turkcell Faturasız (Ön ödemeli, Kontörlü) hattınıza TL Bakiye yüklemesi yapmak için Bankanızın internet bankacılığı sitesi veya bankanızın mobil bankacılık uygulaması ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemeler menüsü içerisinde GSM TL Yükleme İşlemlerini Göreceksiniz.

2- Herhangi bir Banka Atm (Bankamatik) ile : Turkcell Faturasız (Ön ödemeli, Kontörlü) hattınıza TL Bakiye yüklemesini pek çok bankanın bankamatiklerinden (atm) de ister kredi kartınızla isterseniz nakit olarak kartsız işlem menüsü ile gerçekleştirebilirsiniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Vodafone Net ADSL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası www.vodafone.com.tr

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles