Turkcell Siz Ulaşılamazken ArayanıBil/Kim Aramış Extra İsim Öğrenme Servisi

Turkcell Siz ulaşılamıyorken sizi arayan numaraların kime ait olduğu nasıl öğrenilir? Sizi arayan numara kime ait? Turkcell Akıllı Rehber

Turkcell Telefonunuz kapalıyken sizi kim aradığını hem numarası hemde arayan kişinin ismi ile birlikte kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Turkcell Kim Aramış Extra servisi ile Size ulaşılamayan durumlarda sizi kimlerin aradığını isimleri ile birlikte öğrenebilmek için Telefon rehberinizi Turkcell Telefon Yedekleme Servisi” ile yedeklediyseniz bu sistemi kullanabilirsiniz.

Ayrıca, kişisel rehberinizde olmasa bile sizi arayan Turkcell abonesi Turkcell Rehber’de kayıtlıysa hat sahibin adı ve soyadı /ünvanı KimAramış Ekstra mesajı içinde gönderilir. Yetersiz bakiyeniz olduğunda, servisi kullanma talebiniz 90 gün boyunca geçerli olur. Bakiye yeterli seviyeye geldiğinde servisten faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Kim Aramış Extra Servisi Nasıl Aktif Edilir? EKSTRA yazıp 2200’a göndererek, ulaşılamıyorken sizi kimin, ne zaman, kaç kez aradığını gösteren SMS’leri almaya başlayabilirsiniz. Faturalı ve Hazır Kart’lı bireysel ve kurumsal aboneler için, Kim Aramış Ekstra Servisi ayda 1,99 TL’dir.

Turkcell Kim Aramış Extra Servisi Nasıl İptal Edilir?Kim Aramış Ekstra Servisi’ni iptal etmek için, IPTAL EKSTRA yazıp 2200’a SMS göndererek ya da Turkcell İletişim Merkezleri’ne başvurarak iptal işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ACER Türkiye Garanti Sorgulama ve Müşteri Hizmetleri (laptop-tablet)

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles