Turkcell Telefon Numarası Konum, Yer Bilgisi Sorgulama SMS

Tanıdığınız bir kişinin bulunduğu yeri nasıl öğrenilir?, konumunu nasıl görebilirim?  Turkcell Telefon numarasının konumunu, bulunduğu yeri sorgulama. Eşinizin, Sevgilinizin, Ailenizin Konum bilgisi sorgulama

Turkcell Tam Nerede Nedir? Bireysel konum paylaşma hizmeti olan TAM NEREDE ile, karşılıklı onay ve izin doğrultusunda sevdiklerinizin nerede olduklarını, kullandıkları telefon modelinden bağımsız olarak, Mobil Uygulamalar veya Turkcell 7017 kısa numarası üzerinden çalışan SMS hizmeti üzerinden öğrenebilirsiniz. Bunun için Nerede olduğunu öğrenmek istediğiniz kişiyi daha önce sisteme kaydetmeniz gerekmektedir.

Tam Nerede Servisi Nasıl Kullanılır? KAYIT yazıp 7017’ye göndererek ÜCRETSİZ kayıt olun. Daha sonra, sorgulamak istediğiniz kişileri listenize ekleyin: EKLE boşluk kişinin telefon numarası başında sıfır (0) olmayacak şekilde 7017’ye SMS olarak gönderin. İznini aldığınız kişinin konumunu sorgulamak için, NEREDE boşluk KULLANICI ADI yazın 7017‘ye SMS ile gönderin. Örnek: NEREDE ZEYNEP

Her başarılı lokasyon sorgusu 1 TL olarak ücretlendirilir (tüm vergiler dâhil)

Tam Nerede Servisi Abonelik Paketinde, takip etmek istediğiniz kişi başına 150 sorgu hakkı kazanırsınız. Takip ettiğiniz kişi başına ayda sadece 5 TL’ye (tüm vergiler dâhil) haftalık 1,25 Kuruş olarak ücretlendirilirsiniz. ABONE bosluk KULLANICI ADI yazıp 7017’ye göndererek abonelik paketlerini başlatabilirsiniz.

TamNerede hizmeti, tamamen kişisel izne bağlı, bireysel bir konum bulma hizmetidir. Siz izin vermedikçe, kimse sizin konumunuzu öğrenemez. Aynı şekilde, siz de iznini almadan hiç kimsenin konumunu sorgulayamaz ve öğrenemezsiniz.

Nasıl İptal Ederim? IPTAL yazarak 7017’ye gönderilmesi yeterli.

Konum Paylaşımını Kapatmak  : Tamnerede Servisi’ne olan aboneliğiniz dilediğiniz an durdurabilir veya takip ıznini verdiğiniz kişilerin iznini iptal edebilirsiniz. Aboneliğinizi geçici olarak durdurmak için büyük harflerle ‘KAPAT‘ yazıp 7017’ye SMS olarak gönderiniz. Bu SMS’ten sonra hiçbir kullanıcı yerinizi öğrenemeyecektir. Fakat siz sorgulama yapmaya devam edersiniz. ’AC’ yazıp 7017’ye gönderirseniz yeriniz tekrar sorgulanabilir duruma gelir. Takip izni iptali için ‘IPTAL KULLANICI ADI ‘yazıp gönderirseniz o kullanıcının takip listesinden kalıcı olarak çıkartılırsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  LG Akıllı Telefon Garanti Durumu Sorgulama ve Servis Noktaları

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles