Ücretsiz İsimden (Ad-Soyad) Telefon Numarası Sorgulama

İsmini, Soyismini bildiğiniz bir kişinin telefon numarasına nasıl ulaşılır? Rehberde isim sorgulayarak telefon numarası bilgisi nasıl elde edilir?

İsmini ve Soyismini bildiğiniz bir kişinin telefon numarasını unutmuş, kaybetmiş olabilir ve bu kişiye ulaşmak durumunda kaldığınızda sadece kişinin ad ve soyad bilgileri ile o kişinin telefon numarasına ulaşmak zorunda kalırsınız. Özellikle ülkemizde ad ve soyad benzerliklerinin fazla olması nedeniyle isim ve soyisim kullanılarak telefon numarası sorgulama, öğrenme işlemi oldukça zor gerçekleşmektedir ve sizden o kişinin doğum yeri, yaşadığı yer gibi ek bilgiler istenmek durumunda kalınabilmektedir.  İsim ve Soyisim kullanarak kişinin telefon numarasını bulabilmek için Türk Telekom, Avea, Vodafone, Turkcell, Bimcell, PTTCell gibi birimlerden sorgulama yapılması gerekecektir. Eğer ki aradığınız kişi kendi rehber bilgisini gizlemediyse onun ad ve soyad bilgisi ile onun telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

reklamlar

Ücretsiz olarak ad soyad ile telefon numarası sorgulama işlemi yapabilmek için kişiye ait ek bilgilere de ihtiyacınız olacaktır. ( yaşadığı il,ilçe vb.)  Türk Telekom ücretsiz uygulaması ile isimden telefon numarası sorgulama işlemini gerçekleştirmek için tıklayın. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Plaka ile Araç Ruhsat Bilgileri Sorgulama

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles